XVII Targi nieruchomości

Od dnia: 2011-03-04
Do dnia: 2011-03-05
Miejsce: Szczecin,
Hala MTS,
ul. Struga 7
XVII Targi nieruchomości 5 - 6 marca


5 i 6 marca 2011 r. odbędą się XVII Zachodniopomorskie Targi Nieruchomości i Inwestycji, którym, oprócz licznie zgromadzonych wystawców, towarzyszyć będzie wiele ciekawych imprez towarzyszących.

Targi powinny dać odpowiedź na pytanie, o rzeczywistą kondycję rynku nieruchomości. Choć wielu specjalistów przekonuje, że kryzys do końca jeszcze nie minął i należy wstrzymać się z inwestowaniem, to jednak zainteresowanie wystawców, jak i osób pragnących odwiedzić targi, zdaje się już nie tyle nie słabnąć, co wręcz być większe niż jeszcze rok, dwa lata temu, kiedy to gospodarka nie przeżywała tak dużych problemów.Organizatorzy przygotowali dla zwiedzających wiele imprez towarzyszących. Z pewnością jedną z ciekawszych, związanych z rynkiem nieruchomości, będą rozgrywki popularnej gry Cashflow, która będąc jednocześnie świetną rozrywką, pozwala uczyć się zasad prawidłowego zarządzania kapitałem i umiejętnego inwestowania nie tylko w nieruchomości.Aby odwiedzający, szczególnie ci, którzy przybyli z dziećmi, mogli swobodnie zwiedzać stoiska, zorganizowano specjalny punkt zabaw i atrakcji dla najmłodszych. Pod okiem wykwalifikowanych opiekunek, bez żadnych obaw będzie można pozostawić dzieci, dla których przygotowano wiele ciekawych zajęć plastycznych, gier oraz zabaw językowych. Z pewnością będzie to impreza przyjazna dzieciom, a co za tym idzie – i rodzicom, którzy w spokoju będą mogli zwiedzać targowe stoiska, a w przypadku znalezienia interesującej oferty, możliwość do rozmów zapewni elegancka kawiarenka, zlokalizowana w ustronnym miejscu na końcu hali.Targi otwarte są w godzinach 10:00-17:00, 5-6 marca 2011 r.Wstęp na targi oraz parking przed halą MTS są bezpłatne.

Apteka dyżurna

Apteka ""

Dyżurna apteka


lista aptek »
Reklama

Drogi użytkowniku

Zgodnie z art. 13 ust. 1 i ust. 2 rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO), informujemy że zmienieliśmy naszą Politykę Prywatności.

  Akceptuj