Spektakl - 'BOŻYSZCZE KOBIET'

Dnia:2011-03-07
Miejsce: Stargard Szczeciński - SCK
Plakat spektaklu - BOŻYSZCZE KOBIET


Opis:

Barney Kasman niedawno skończył 52 lata. Ma udaną rodzinę, opinię przyzwoitego człowieka i dochodową restaurację, która pozwala mu ze spokojem patrzeć w przyszłość. Jednak uczciwy i prawomyślny Barney coraz częściej myśli o nadchodzącej śmierci. W obliczu zbliżającego się końca, jego życie jawi mu się, jako nudna, wypełniona tylko obowiązkami męża, ojca i biznesmena egzystencja. Nie było w niej szaleństwa, spontaniczności, dreszczu prawdziwej emocji i ryzyka. Widzi zachodzące zmiany w obyczajowości i moralności. To, co dla niego całe życie wydawało się święte, obecnie nie jest w cenie. Prawdomówność, wierność małżeńska to coraz bardziej relikty przeszłości. Kasman decyduje się, więc na zerwanie z dotychczasowym stylem życia. Postanawia zorganizować schadzki z trzema przypadkowo spotkanymi kobietami...

Neil Simon napisał "Bożyszcze kobiet" tylko dla czterech aktorów. Kasman (Piotr Gąsowski) - przeraźliwie nieporadny "sztywniak", który postanowił nagle żyć jak Casanova, umawia się na randki z niezwykle atrakcyjną Helen (Anna Dereszowska), swobodną Bobby (Anna Deka) i cierpiącą na depresję Jenny (Hanna Śleszyńska). Każdy z bohaterów tej sztuki to odrębny, psychologicznie bogaty i nieodparcie komiczny typ charakterologiczny. Wyraziste postaci, dowcipne dialogi, przezabawne sytuacje sprawiają, że "Bożyszcze kobiet” wywołuje salwy śmiechu i żywiołową reakcję widowni.

Apteka dyżurna

Apteka ""

Dyżurna apteka


lista aptek »
Reklama

Drogi użytkowniku

Zgodnie z art. 13 ust. 1 i ust. 2 rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO), informujemy że zmienieliśmy naszą Politykę Prywatności.

  Akceptuj