Michał Bajor - Moje podróże

Dnia:2014-02-19
Godzina: 19:00
Miejsce: Stargardzkie Centrum Kultury
Duża Scena
Cena: 60 zł - parter 50 zł - balkon
Szanowni Państwo!Po dwóch latach koncertowania z recitalem piosenek francuskich z albumu "Od Piaf do Garou” Michał Bajor rozpoczyna nową koncertową i fonograficzną przygodę. Nagrał swoją 18 płytę pt. "Moje podróże”.13 (to szczęśliwa dla artysty liczba) autorskich tekstów napisał specjalnie dla niego mistrz, Wojciech Młynarski. Muzykę skomponowali tak uznani twórcy jak Włodzimierz Korcz, Włodzimierz Nahorny, Janusz Sent, Jerzy Derfel i Wojciech Borkowski, a także świetni muzycy grający w zespole Michała: Paweł Stankiewicz, Maciej Szczyciński, Tomasz Krezymon i Marcin Olak.Piosenki opowiadają o latach dzieciństwa w Opolu, debiucie w Warszawie, podróżach po świecie, a nawet o charakterystyce Bliźniąt – znaku zodiaku, spod którego jest Michał.Utwory są, jak zawsze u Michała Bajora, bardzo różnorodne: od nostalgicznych i dramatycznych po zabawne, a nawet żartobliwe. I jedno je mocno łączy – są niezwykle osobiste. Piękne, mądre teksty Wojciecha Młynarskiego są bardzo wyraziste i porywające. I to zarówno te poważne, jak i te pogodne. A kompozycje tak znakomitych muzyków dopełniają całości tego nowego, artystycznego wyzwania artysty.Tradycyjnie, po nagraniu kolejnego krążka, Michał rozpoczyna trasę koncertową, która potrwa dwa sezony. Na koncercie znajdzie się również kilka piosenek z jego starszego repertuaru, jak m.in. "Ogrzej mnie”, "Błędny rycerz”, "Początek drogi” czy "Moja miłość największa”. Wszystkie autorstwa Wojciecha Młynarskiego. Oczywiście, pomysł na kolejny, 19 album już jest... Ale na razie artysta serdecznie zaprasza Państwa do posłuchania repertuaru z płyty "Moje podróże” i ma nadzieję na szybkie spotkania na koncertach. Premiera płyty 14 października.Zapraszamy!

W ZWIĄZKU ZE SPECYFICZNYM I KAMERALNYM CHARAKTEREM

RECITALU MICHAŁA BAJORA

UPRZEJMIE PROSIMY O NIE PRZYPROWADZANIE NA KONCERT MAŁYCH DZIECI PONIŻEJ 6 ROKU ŻYCIA.PRZEPRASZAMY I DZIĘKUJEMY.Za zarezerwowane bilety należy zapłacić w ciągu 48 godzin!

Nie wykupione bilety po tym terminie wracają do wolnej sprzedaży!

Podczas przedstawienia obowiązuje zakaz rejestracji audio – wizualnej!


Apteka dyżurna

Apteka ""

Dyżurna apteka


lista aptek »
Reklama

Drogi użytkowniku

Zgodnie z art. 13 ust. 1 i ust. 2 rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO), informujemy że zmienieliśmy naszą Politykę Prywatności.

  Akceptuj