Grzegorz Turnau - "Wieczór Sowich Piosenek"

Dnia:2011-04-05
Miejsce: Pyrzycki Dom Kultury
pl. Wolności 3,
74-200 Pyrzyce,
tel./fax (0 91) 570 19 95
Grzegorz Turnau - "Wieczór Sowich Piosenek"


Recital "Sowich Piosenek" to autorski wieczór Grzegorza Turnaua, artysty z dwudziestoletnim stażem koncertowym i bogatą jedenastopłytową dyskografią. Artyście towarzyszy bardzo przez niego ceniony gitarzysta Jacek Królik.Turnau nigdy nie uciekał w występy solistyczne, ale jako wirtuoz fortepianu udowodnił, że z własnym akompaniamentem może nadać swoim piosenkom bardzo intymny, kameralny wymiar.

Lubi występować w duetach, co udowodnił chociażby z towarzyszącymi mu: Anna Marią Jopek, Dorotą Miśkiewicz czy Andrzejem Sikorowskim, z którym stworzył recital "Pasjans na Dwóch". Wieczór sowich piosenek jest zupełnie nową propozycją. Grzegorzowi towarzyszy bardzo przez niego ceniony gitarzysta Jacek Królik. Artyści wykonają wiele utworów, których Turnau zazwyczaj nie gra na koncertach, gdy występuje z zespołem, sięgną do ballad, standardów światowej muzyki w oryginalnym angielskim brzmieniu.Apteka dyżurna

Apteka ""

Dyżurna apteka


lista aptek »
Reklama

Drogi użytkowniku

Zgodnie z art. 13 ust. 1 i ust. 2 rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO), informujemy że zmienieliśmy naszą Politykę Prywatności.

  Akceptuj