Wszystko gra: Pasja i chwała sportu elektronicznego – Transmisja satelitarna

Rok:

0

Gatunek:


Czas trwania:

0 min.

Reżyser:


Scenariusz:


Obsada:

jako

Opis

Z domowego zacisza i malutkich pokoi na największe stadiony i areny świata. Multikino jako jedyna sieć kinowa w Polsce zrealizuje transmisję satelitarną filmu dokumentalnego Patricka Creadona ”Wszystko gra. Pasja i chwała sportu elektronicznego”. Oprócz wyjątkowego dokumentu zobaczymy także rozgrywkę na żywo z udziałem graczy legendarnego teamu Cloud9. Transmisja odbędzie się 28 lipca o 20:00 w aż 16 wybranych kinach sieci Multikino.

Multikino we współpracy z www.nazywowkinach.pl rozpoczyna pionierski projekt: „eSports in Cinema”. To transmisje największych rozgrywek w gry komputerowe. Sport elektroniczny będzie można oglądać na żywo w kilkunastu miastach Polski. Multikino dołącza do 1400 kin na świecie, które za pomocą satelity okołoziemskiego pokażą swoim widzom najbardziej ekscytujące turnieje z udziałem światowych mistrzów. Pierwsze wydarzenie na żywo już 28 lipca, a kolejne 23 sierpnia.

Seria „eSports in Cinema” rozpocznie się 28 lipca premierą filmu dokumentalnego „Wszystko gra. Pasja i chwała sportu elektronicznego” („All work all play: The Pursuit of eSports Glory”), którego autorem jest uznany filmowiec Patrick Creadon (Intel® Extreme Masters). Wywiadu udzieli m.in. Polak Michał „Carmac” Blicharz, dyrektor zarządzający Pro Gaming w Turtle Entertainment. Po filmie nastąpi rozgrywka na żywo z udziałem topowych graczy z legendarnego teamu Cloud9 i znanych osobistości ze świata sportu elektronicznego. Całość będzie transmitowana ze studia w Kolonii, z udziałem kibiców. W programie również niespodzianki dla entuzjastów eSportu.


Trailer

  Galeria

  Apteka dyżurna

  Apteka ""

  Dyżurna apteka


  lista aptek »
  Reklama

  Drogi użytkowniku

  Zgodnie z art. 13 ust. 1 i ust. 2 rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO), informujemy że zmienieliśmy naszą Politykę Prywatności.

    Akceptuj