Szybcy i wściekli 7 (Furious 7)

Rok:

2015

Gatunek:

akcja, kryminał

Czas trwania:

140 min.

Reżyser:

James Wan

Scenariusz:

Chris Morgan

Obsada:

Vin Diesel jako Dominic Toretto
Paul Walker jako Brian O'Conner
Jason Statham jako Deckard Shaw
Michelle Rodriguez jako Letty
Jordana Brewster jako Mia Toretto
Tyrese Gibson jako Roman Pearce
Ludacris jako Tej Parker
Dwayne Johnson jako Luke Hobbs
Lucas Black jako Sean Boswell
Kurt Russell jako Pan Nobody

Opis

Akcja „Szybkich i wściekłych 7” rozpoczyna się mniej więcej rok po tym jak zespół Doma (Diesel) i Briana (Walker) powraca do Stanów po ułaskawieniu. Starają się być prawowitymi obywatelami i członkami rodzin, co po latach na wysokich obrotach nie do końca im wychodzi. Dom z całych sił stara się ponownie zacząć życie z Letty (Rodriguez), podczas gdy Brianowi z trudem przychodzi dostosowanie do funkcjonowania na spokojnych przedmieściach z Mią (Brewster) i ich synem. Z kolei Tej (Bridges) i Roman (Gibson) korzystają z życia, bawiąc się i podrywając dziewczyny.

Wszystko wydawałoby się wracać do normalności, gdyby nie fakt pojawienia się brytyjskiego zabójcy, który z zimną krwią realizuje swój plan i ma rachunki do wyrównania. Swoją wendettę rozpoczyna od brutalnego zabójstwa Hana (Sung Kang) w Tokio oraz próby dokonania kolejnego na Hobbsie (Johnson) w L.A. Czarnym charakterem jest Deckard Shaw (Statham), który w metodyczny sposób tropi tych, którzy wykończyli jego młodszego brata Owena (Luke Evans) podczas swojej ostatniej misji.


UIP

Trailer

Galeria

Apteka dyżurna

Apteka ""

Dyżurna apteka


lista aptek »
Reklama

Drogi użytkowniku

Zgodnie z art. 13 ust. 1 i ust. 2 rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO), informujemy że zmienieliśmy naszą Politykę Prywatności.

  Akceptuj