Strategia mistrza (The Program)

Rok:

2015

Gatunek:

biograficzny, dramat, sportowy

Czas trwania:

103 min.

Reżyser:

Stephen Frears

Scenariusz:

John Hodge David Walsh

Obsada:

Ben Foster jako Lance Armstrong
Jesse Plemons jako Floyd Landis
Chris O'Dowd jako David Walsh
Guillaume Canet jako Michele Ferrari, lekarz
Bryan Greenberg jako
Nathan Wiley jako Charles Pelkey
Lasco Atkins jako Dziennikarz
Lee Pace jako Bill Stapleton
Marco Flammer jako Kamerzysta
Hugh O'Brien jako Dziennikarz

Opis

Jeden z największych skandali ostatnich lat w filmie twórcy „Królowej” i „Tajemnicy Filomeny”. Lance Armstrong – sportowiec, bohater czy wielki oszust?

Był bohaterem dla milionów ludzi na całym świecie, którzy z zapartym tchem śledzili jego kolejne, niezwykłe zwycięstwa podczas Tour de France. Wzbudzał podziw i szacunek nie tylko jako sportowiec, ale człowiek, który pokonał raka i wrócił do wyczynowego kolarstwa. Był wzorem dla młodych, nadzieją dla chorych, inspiracją dla innych sportowców. Ale pewnego dnia okazało się, że to wszystko jest wielkim oszustwem. Lance Armstrong stał się bohaterem największego skandalu dopingowego w historii sportu.

Stephen Frears z tej prawdziwej opowieści tworzy emocjonującą historię o dynamice rasowego thrillera. Zadając pytanie dlaczego i jak do tego doszło, ujawnia szokujące kulisy zawodowego sportu.

Wygraną miał we krwi.


Monolith

Trailer

Galeria

Apteka dyżurna

Apteka ""

Dyżurna apteka


lista aptek »
Reklama

Drogi użytkowniku

Zgodnie z art. 13 ust. 1 i ust. 2 rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO), informujemy że zmienieliśmy naszą Politykę Prywatności.

  Akceptuj