SpongeBob: na suchym lądzie (The SpongeBob Movie: Sponge Out of Water)

Rok:

2015

Gatunek:

animacja, przygodowy, komedia

Czas trwania:

100 min.

Reżyser:

Paul Tibbitt

Scenariusz:

Jonathan Aibel Glenn Berger

Obsada:

Antonio Banderas jako Pirat Burger-Beard
Tom Kenny jako SpongeBob Kanciastoporty / Gary the Snail (głos)
Mr. Lawrence jako Plankton (głos)
Rodger Bumpass jako Squidward Tentacles (głos)
Carolyn Lawrence jako Sandy Cheeks (głos)
Bill Fagerbakke jako Patrick Star (głos)
Clancy Brown jako Pan Krabs (głos)
Noah Lomax jako Mikey
Veronica Alicino jako Głodna Harriet
Chris Conner jako Frank

Opis

Paramount Animation i Nickelodeon Movies przedstawiają komedię „SpongeBob: Na suchym lądzie”. Po raz pierwszy w swojej historii SpongeBob, uwielbiany przez widzów podwodny bezkręgowiec, wychodzi na suchy ląd, aby wziąć udział w bohaterskiej przygodzie.

Życie w Bikini Dolnym nie mogłoby być lepsze dla wiecznego optymisty SpongeBoba (Tom Kenny) i jego przyjaciół: lojalnej rozgwiazdy Patryka (Bill Fagerbakke), sardonicznej ośmiornicy Skalmara (Rodger Bumpass), wiewiórki naukowca Sandy (Carolyn Lawrence) i skorupiaka kapitalisty pana Krabsa (Clancy Brown). Kiedy zostaje wykradziony sekretny przepis na kraboburgery, odwieczni rywale SpongeBob i Plankton (Mr. Lawrence) muszą połączyć siły i udać się w podróż w czasie i przestrzeni, aby pokonać nikczemnego pirata Burgerobrodego (Antonio Banderas) i zniweczyć jego plany na tworzenie wybornych smakołyków.


UIP

Trailer

Galeria

Apteka dyżurna

Apteka ""

Dyżurna apteka


lista aptek »
Reklama

Drogi użytkowniku

Zgodnie z art. 13 ust. 1 i ust. 2 rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO), informujemy że zmienieliśmy naszą Politykę Prywatności.

  Akceptuj