Śmieć (Trash)

Rok:

2014

Gatunek:

przygodowy, dramat, thriller

Czas trwania:

115 min.

Reżyser:

Stephen Daldry

Scenariusz:

Richard Curtis

Obsada:

Wagner Moura jako José Angelo
Rooney Mara jako Olivia
Martin Sheen jako Ojciec Juilliard
Selton Mello jako Frederico
André Ramiro jako Marco
Jesuita Barbosa jako Turk
Daniel Zettel jako Partner Carlosa
Nelson Xavier jako Jefferson

Opis

Dwaj chłopcy ze slumsów Rio de Janeiro znajdują na wysypisku portfel. Kiedy na ich trop wpada miejscowa policja i oferuje imponującą nagrodę za zwrot portfela, chłopcy, Rafael (RICKSON TEVEZ) i Gardo (EDUARDO LUIS), szybko zdają sobie sprawę, że ich znalezisko musi być dla kogoś bardzo ważne. Razem z przyjacielem Rato (GABRIEL WEINSTEIN) rozpoczynają niezwykłą przygodę usiłując zatrzymać portfel, odkryć jego tajemnice i wymknąć się policji.

Starając się poznać historię właściciela portfela José Angelo (WAGNER MOURA), chłopcy będą musieli szybko nauczyć się odróżniać wrogów od przyjaciół i odkryją, że nie można ufać policji, na której czele stoi niebezpieczny Frederico (SELTON MELLO). I tylko przy pomocy dwojga amerykańskich misjonarzy pracujących w faweli – pozbawionego złudzeń ojca Julliarda (MARTIN SHEEN) i jego młodej asystentki Olivia (ROONEY MARA) – będą mieli szansę zapukać do właściwych drzwi.


UIP

Trailer

Galeria

Apteka dyżurna

Apteka ""

Dyżurna apteka


lista aptek »
Reklama

Drogi użytkowniku

Zgodnie z art. 13 ust. 1 i ust. 2 rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO), informujemy że zmienieliśmy naszą Politykę Prywatności.

  Akceptuj