Siódmy syn (Seventh Son)

Rok:

2014

Gatunek:

fantasy, przygodowy, familijny

Czas trwania:

102 min.

Reżyser:

Siergiej Bodrow

Scenariusz:

Charles Leavitt Max Borenstein Steven Knight Matt Greenberg

Obsada:

Jeff Bridges jako Mistrz Gregory
Ben Barnes jako Tom Ward
Julianne Moore jako Mateczka Malkin
Alicia Vikander jako Alice
Kit Harington jako Billy Bradley
Olivia Williams jako
Antje Traue jako Bony Lizzie
Djimon Hounsou jako Radu
Jason Scott Lee jako Urag
Lilah Fitzgerald jako Cate Ward

Opis

W czasach kiedy czary, magia i legendy splatają się ze sobą, ostatni wojownik tajemniczego zakonu (laureat Oscara® JEFF BRIDGES „Prawdziwe męstwo” /True Grit/, „Iron Man”) wyrusza w podróż, aby odnaleźć przepowiadanego w proroctwach bohatera, któremu dane jest władać nadludzką siłą - ostatniego Siódmego Syna (BEN BARNES „Opowieści z Narnii: Książę Kaspian” /The Chronicles of Narnia: Prince Caspian/, „Gwiezdny pył” /Stardust/).

Wyrwany ze swojego spokojnego życia na farmie i nie zdający sobie do końca sprawy z roli, jaką przyszło mu wypełnić, Tom - Siódmy Syn podejmuje wraz ze swoim zaprawionym w bojach mentorem wyprawę, której celem jest pokonanie królowej ciemności (laureatka Złotego Globu JULIANNE MOORE, „Igrzyska śmierci: Kosogłos. Część 1” /The Hunger Games: Mockingjay Part 1”, „Wszystko w porządku” /The Kids Are All Right/) oraz jej armii zabójców o nadnaturalnej sile.

Przez wieki ludzie chronieni byli przed siłami ciemności przez zakon szlachetnych wojowników spod znaku Sokoła. Ostał się z nich tylko jeden: Mistrz Gregory (Bridges), siwowłosy pogromca demonów o języku tak ciętym, jak jego miecz. Jako łowca wiedźm, onegdaj został uwiedziony przez ich królową (Moore), a jego największym błędem było okazanie jej litości... Teraz musi zapłacić za to wysoką cenę, ponieważ skrywane od lat mroczne sekrety zaczynają wychodzić na światło dzienne...


UIP

Trailer

Galeria

Apteka dyżurna

Apteka ""

Dyżurna apteka


lista aptek »
Reklama

Drogi użytkowniku

Zgodnie z art. 13 ust. 1 i ust. 2 rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO), informujemy że zmienieliśmy naszą Politykę Prywatności.

  Akceptuj