Rozgrywka (The Two Faces of January)

Rok:

2013

Gatunek:

thriller

Czas trwania:

96 min.

Reżyser:

Hossein Amini

Scenariusz:

Hossein Amini

Obsada:

Viggo Mortensen jako Chester Mac Farland
Kirsten Dunst jako Colette MacFarland
Oscar Isaac jako Rydal
Daisy Bevan jako Lauren
David Warshofsky jako Paul Vittorio
Yiğit Özşener jako Yahya
Omiros Poulakis jako Nikos
Karayianni Margaux jako Studentka

Opis

Nominowany do Oscara Viggo Mortensen, nagrodzona Złotą Palmą Kirsten Dunst oraz nominowany do Złotego Globu Oscar Isaac w mistrzowsko zrealizowanym thrillerze producentów SZPIEGA i nominowanego do Oscara scenarzysty DRIVE.
Charyzmatyczny i elegancki Chester MacFarland (Viggo Mortensen) oraz jego zjawiskowa i uwodzicielska żona Colette (Kirsten Dunst) podróżują po Europie. W jednym z ekskluzywnych hoteli zwracają na siebie uwagę przewodnika wycieczek, błyskotliwego Rydala (Oscar Isaac). Skuszony olśniewającą urodą Colette oraz bogactwem i wytwornością Chestera, Rydal bez wahania przyjmuje od amerykańskiej pary zaproszenie na kolację. Nie wie, że to początek niebezpiecznej intrygi. Pomiędzy trójką bohaterów rozpocznie się gra, z której zwycięsko wyjdzie ten, kto wyprzedzi ruchy przeciwnika.
“Ten z pozoru klasyczny thriller wybija się na tle dzisiejszego kina gatunku, pierwszorzędną jakością i wciągającą fabułą” – Digital Spy


VUE Movie

Trailer

Galeria

Apteka dyżurna

Apteka ""

Dyżurna apteka


lista aptek »
Reklama

Drogi użytkowniku

Zgodnie z art. 13 ust. 1 i ust. 2 rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO), informujemy że zmienieliśmy naszą Politykę Prywatności.

  Akceptuj