[REC] 4: Apokalipsa ([REC] 4: Apocalypsis)

Rok:

2014

Gatunek:

horror, thriller

Czas trwania:

96 min.

Reżyser:

Jaume Balagueró

Scenariusz:

Jaume Balagueró Manu Diez

Obsada:

Manuela Velasco jako Ángela Vidal
Héctor Colomé jako Dr Ricarte
Mariano Venancio jako Kapitan Ortega
Ismael Fritschi jako Nic
María Alfonsa Rosso jako Staruszka
Paco Manzanedo jako Guzmán
Emilio Buale jako Jesu
Críspulo Cabezas jako Lucas

Opis

„[REC] 4: Apokalipsa” to powrót do krwawych korzeni serii i zwieńczenie cyklu, który w 2007 roku rozsławił na świecie hiszpańskie horrory. Angela Vidal, młoda dziennikarka, której kamera towarzyszyła barcelońskim strażakom w pierwszej części filmu, jako jedyna cudem przeżyła koszmar, jaki rozegrał się w kamienicy zainfekowanej śmiercionośnym wirusem.

Ewakuowana przez wojsko, trafia do tajnego ośrodka badawczego zlokalizowanego na pokładzie starego tankowca. W miejscu oddalonym o mile od lądu ma zostać poddana obserwacji i kwarantannie. Kiedy wirus znów wyrywa się spod kontroli, Angela podejmuje desperacką walkę o przetrwanie. Dobrze wie, że jeśli zakażeni zdołają opuścić bazę, infekcja rozleje się na cały świat.


Kino Świat

Trailer

Galeria

Apteka dyżurna

Apteka ""

Dyżurna apteka


lista aptek »
Reklama

Drogi użytkowniku

Zgodnie z art. 13 ust. 1 i ust. 2 rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO), informujemy że zmienieliśmy naszą Politykę Prywatności.

  Akceptuj