Rabusie fistaszków (Get Squirrely)

Rok:

2015

Gatunek:

animacja, familijny, komedia

Czas trwania:

82 min.

Reżyser:

Ross Venokur

Scenariusz:

Lenore Venokur

Obsada:

Will Forte jako Cody (głos)
John Leguizamo jako Fly Boy / Liam (głos)
John Cleese jako Pan Bellwood (głos)
Jim Cummings jako Edsy / Niedźwiedź (głos)
Samantha Bee jako Raitch (głos)
Jason Jones jako Frankie (głos)
David Berni jako Deratyzator / M.C. Voice / Skunks (głos)
Victoria Justice jako Lola (głos)
Lenore Venokur jako Mama / Operatorka (głos)
Denise Oliver jako Strażniczka (głos)

Opis

Producent „Shreka” przedstawia komedię familijną „Rabusie fistaszków”. Gang leśnych zwierzątek pod wodzą pomysłowego wiewióra szykuje skok na przetwórnię żołędzi, należącą do chciwego koncernu. Wszystko po to, aby ratować mieszkańców lasu przed grożącym im głodem. W oryginalnym dubbingu wystąpił m.in. John Leguizamo, niezapomniany Sid z „Epoki lodowcowej”.

1 genialna wiewiórka, 10 gangsterów z przypadku i 1000 kilogramów orzeszków. Szykujcie się na najśmieszniejszy skok w historii kina animowanego!Wiewiór ledwo co wyszedł z zoologicznego ogrodu poprawczego, a już pakuje się w kolejną aferę. Chciwa korporacja wywiozła z lasu wszystkie żołędzie, aby przerobić je na… krem do pięt. Wiewiór skrzykuję ekipę włamywaczy, aby zorganizować skok stulecia i ocalić zwierzęta przed głodem. Trzy wiewiórki, wąż, żaba, szczur, nietoperz, jeżozwierz i egzotyczne pangoliny – takiej bandy rabusiów jeszcze w kinie nie było!


Kino Świat

Trailer

Galeria

Apteka dyżurna

Apteka ""

Dyżurna apteka


lista aptek »
Reklama

Drogi użytkowniku

Zgodnie z art. 13 ust. 1 i ust. 2 rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO), informujemy że zmienieliśmy naszą Politykę Prywatności.

  Akceptuj