Poltergeist

Rok:

2015

Gatunek:

horror, thriller

Czas trwania:

93 min.

Reżyser:

Gil Kenan

Scenariusz:

David Lindsay-Abaire

Obsada:

Sam Rockwell jako Eric Bowen
Rosemarie DeWitt jako Amy Bowen
Saxon Sharbino jako Kendra Bowen
Kyle Catlett jako Griffin Bowen
Kennedi Clements jako Madison Bowen
Jared Harris jako Carrigan Burke
Jane Adams jako Dr Brooke Powell
Susan Heyward jako Sophie
Nicholas Braun jako Boyd
Karen Ivany jako Pani Stoller

Opis

Rodzina z trojgiem dzieci przeprowadza się na spokojne przedmieścia, do pozornie zwykłego domu, który stopniowo zaczyna odkrywać swą mroczną tajemnicę. Kolejne niepokojące znaki stają się zaproszeniem do rzeczywistości dużo bardziej przerażającej niż najgorszy sen. Związany z domem duch poltergeist wykorzystuje przeciwko rodzinie jej największe lęki i porywa najmłodszą córkę do równoległego świata, z którego nie ma ucieczki. Ostateczna konfrontacja z potężnym poltergeistem wydaje się z góry przegrana. Aby go pokonać, bohaterowie będą musieli zrozumieć naturę zła, z którym mają do czynienia. Czy wezwany na pomoc egzorcysta ocali rodzinę, zanim będzie za późno?

Nad nową wersją filmu również czuwał twórca o głośnym nazwisku. Producentem "Poltergeista" jest bowiem legendarny twórca gatunku Sam Raimi ("Martwe zło", "Klątwa"), który dzięki swej wyjątkowej umiejętności budowania napięcia bywa porównywany do samego Alfreda Hitchcocka.


Forum Film Poland

Trailer

Galeria

Apteka dyżurna

Apteka ""

Dyżurna apteka


lista aptek »
Reklama

Drogi użytkowniku

Zgodnie z art. 13 ust. 1 i ust. 2 rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO), informujemy że zmienieliśmy naszą Politykę Prywatności.

  Akceptuj