Pavarotti i przyjaciele: duety

Rok:

0

Gatunek:


Czas trwania:

75 min.

Reżyser:


Scenariusz:


Obsada:

jako

Opis

„Pavarotti i przyjaciele: Duety” wyjątkowy koncert już 19 października. Zobacz retransmisję legendarnego koncertu z udziałem światowych gwiazd branży muzycznej po raz pierwszy na wielkim ekranie w 15 kinach sieci Multikino.

Luciano Pavarotti przez wiele lat organizował koncerty charytatywne. Zebrane podczas koncertów środki przekazywane były na cele charytatywne, m.in. pomoc dzieciom poszkodowanym wojnami w Bośni, Kosowie, Iraku i Gwatemali. Z tej inicjatywy powstał wyjątkowy koncert pt. „Pavarotti i przyjaciele”. To specjalne wydarzenie, którego nagranie zrealizowano we włoskiej Modenie zawiera zestaw emocjonujących, znanych na całym świecie utworów Pavarottiego. W programie zobaczymy duety między innymi z udziałem takich artystów jak Sting, Eric Clapton, Elton John, Bono, Andrea Bocelli, Bon Jovi, Bryan Adams, Mariah Carey, Celine Dion czy Lionel Ritchie.


 

Program koncertu:

Bryan Adams – ‘O Sole Mio
Andrea Bocelli – Notte ‘e piscatore
Bon Jovi – Let It Rain
Bono/The Edge/Brian Eno – Miss Sarajevo
James Brown – It’s A Man’s World
Mariah Carey – Hero
Eric Clapton – Holy Mother
Sheryl Crow – Là ci darem la mano
Celine Dion – I Hate You When I Love You
Eurythmics – There Must Be An Angel
Elton John – Live Like Horses
Lionel Ritchie – The Magic Of Love
Sting – Paris Angelicus
Zucchero – Miserere


Trailer

  Galeria

  Apteka dyżurna

  Apteka ""

  Dyżurna apteka


  lista aptek »
  Reklama

  Drogi użytkowniku

  Zgodnie z art. 13 ust. 1 i ust. 2 rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO), informujemy że zmienieliśmy naszą Politykę Prywatności.

    Akceptuj