Opera HD: Cyrulik sewilski - Rossini - Paryż 2014

Rok:

0

Gatunek:


Czas trwania:

0 min.

Reżyser:


Scenariusz:


Obsada:

jako

Opis

9 kwietnia o godzinie 18:00 Multikino zaprasza na operę pt. „Cyrulik sewilski” Operę komiczną Rossiniego zobaczymy po raz pierwszy na wielkim ekranie w Multikinie. Retransmisja odbędzie się w aż 17 kinach sieci Multikino. Nagranie zrealizowano w 2014 roku w Paryżu.

 

„Cyrulik sewilski” Muzyczna opowieść o wszędobylskim i wszystkomogącym "golibrodzie" o imieniu Figaro, wyszła spod kompozytorskiego pióra Gioacchina Rossiniego - niekwestionowanego mistrza włoskiej opery buffo. Nic zatem dziwnego, że bawi publiczność całego świata już od blisko 200 lat, a osoba "króla życia" - Figara, stała się jedną z najpopularniejszych postaci operowych (także za sprawą W.A. Mozarta - Wesele Figara). „Cyrulik sewilski” to komedia intryg i pomyłek, oczywiście z wątkiem miłosnym, w której dowcip sytuacyjny w niespotykany dotąd, w operze, sposób - wspierany jest komizmem każdego taktu i każdej nuty brawurowej muzyki Rossiniego. A strona wokalna to istne mistrzostwo świata!


Multikino

Trailer

  Galeria

  Apteka dyżurna

  Apteka ""

  Dyżurna apteka


  lista aptek »
  Reklama

  Drogi użytkowniku

  Zgodnie z art. 13 ust. 1 i ust. 2 rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO), informujemy że zmienieliśmy naszą Politykę Prywatności.

    Akceptuj