Niewierni (Les infideles)

Rok:

2012

Gatunek:

komedia

Czas trwania:

109 min.

Reżyser:

Emmanuelle Bercot Fred Cavayé Alexandre Courtes Jean Dujardin Michel Hazanavicius Eric Lartigau Gilles Lellouche Jan Kounen

Scenariusz:

Nicolas Bedos Philippe Caverivière Jean Dujardin Stéphane Joly Gilles Lellouche

Obsada:

Jean Dujardin jako Fred / Olivier / François / Laurent / James
Gilles Lellouche jako Greg / Nicolas / Bernard / Antoine / Eric
Guillaume Canet jako Thibault
Sandrine Kiberlain jako Marie-Christine
Alexandra Lamy jako Lisa
Mathilda May jako Ariane
Géraldine Nakache jako Christine
Isabelle Nanty jako Stéphanie
Manu Payet jako Simon
Clara Ponsot jako Inès

Opis

Najoryginalniejsza od lat komedia o miłości i zdradzie, na którą - wzorem „Zakochanego Paryża” i „Zakochanego Nowego Jorku” - składa się szereg niecodziennych i wyjątkowo zabawnych przygód miłosnych największych gwiazd francuskiego kina. Obok Jeana Dujardina, nominowanego do Oscara za wirtuozerską tytułową rolę w „Artyście”, damsko-męskie sekrety i kłamstewka ujawniają m.in. nagrodzony Cezarem czołowy amant znad Sekwany Guillaume Canet („Nie mów nikomu”, „Niebiańska plaża”), Gilles Lellouche („Niebo nad Paryżem”) i zjawiskowa Sanderine Kiberlain („Kobiety z 6. piętra”, „Mikołajek”, „Cyrano de Bergerac”). Film, który już na kilka miesięcy przed premierą trafił na pierwsze strony gazet za sprawą odważnej kampanii outdoorowej, wyróżnia efektowna sceneria (zdjęcia kręcono w Paryżu i Las Vegas), a także niezwykle pomysłowe skecze autorstwa Alexandre’a Courtesa, reżysera światowej sławy klipów grup Daft Punk, U2, The White Stripes i Jamiroquai.
Kino Świat

Trailer

Galeria

Apteka dyżurna

Apteka ""

Dyżurna apteka


lista aptek »
Reklama

Drogi użytkowniku

Zgodnie z art. 13 ust. 1 i ust. 2 rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO), informujemy że zmienieliśmy naszą Politykę Prywatności.

  Akceptuj