Na skraju jutra (Edge Of Tomorrow)

Rok:

2014

Gatunek:

akcja, science-fiction

Czas trwania:

113 min.

Reżyser:

Doug Liman

Scenariusz:

Christopher McQuarrie Jez Butterworth John-Henry Butterworth

Obsada:

Tom Cruise jako Cage
Emily Blunt jako Rita
Lara Pulver jako Karen Lord
Bill Paxton jako Starszy sierżant Farell
Madeleine Mantock jako Julie
Charlotte Riley jako Nance
Jonas Armstrong jako Skinner
Dragomir Mrsic jako Kuntz

Opis

Akcja filmu Na skraju jutra rozgrywa się w nieodległej przyszłości. Rasa obcych przypuściła na Ziemię bezlitosny atak, którego nie są w stanie odeprzeć żadne wojskowe siły.

Podpułkownik William Cage (Cruise), który jeszcze nigdy nie był w ogniu walki, zostaje bezceremonialnie rzucony w sam środek wydarzeń przypominających misję samobójczą. Cage ginie w ciągu pierwszych kilku minut, ale okazuje się, że w niewyjaśnionych okolicznościach znalazł się w pętli czasowej — skazany na przeżywanie tej samej brutalnej walki raz po raz. Musi walczyć i umierać... bez końca.

Jednak z każdą kolejną bitwą Cage staje się sprytniejszy. W walce towarzyszy mu bojowniczka Sił Specjalnych Rita Vrataski (Blunt). Cage i Rita decydują się podjąć walkę z kosmitami, a każda przeżywana od nowa bitwa przybliża ich do unicestwienia wroga.


Warner Bros. Entertainment Polska

Trailer

Apteka dyżurna

Apteka ""

Dyżurna apteka


lista aptek »
Reklama

Drogi użytkowniku

Zgodnie z art. 13 ust. 1 i ust. 2 rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO), informujemy że zmienieliśmy naszą Politykę Prywatności.

  Akceptuj