Maraton Hobbit 3D

Rok:

0

Gatunek:


Czas trwania:

0 min.

Reżyser:


Scenariusz:


Obsada:

jako

Opis

19 grudnia we wszystkich 34 kinach sieci Helios zagramy Maraton Hobbit z przedpremierowym pokazem trzeciej części serii „Hobbit: Bitwa Pięciu Armii”, a całość w 3D!

Trzy części filmowej adaptacji książki J.R.R. Tolkiena z przedpremierowym pokazem „Hobbit: Bitwa Pięciu Armii” to długo wyczekiwany zestaw na Nocny Maraton Filmowy. Tej nocy zabierzemy Was w niezwykłą, epicką podróż w towarzystwie Hobbita Bilbo Bagginsa, czarodzieja Gandalfa, Krasnoludów i wielu magicznych postaci. Rozmach i zapierające dech w piersiach efekty z jakim Peter Jackson zrealizował te filmy, jeszcze długo po zakończeniu maratonu nie pozwolą Wam wrócić z tego pięknego świata fantazji do realistycznego życia ;). Wyruszacie z nami?

Start: 19.12. godz. 22.00
Meta: 20.12 godz. 6.30

Zagramy:

 • 3D Hobbit: Niezwykła podróż
 • 3D Hobbit: Pustkowie Smauga
 • 3D Hobbit: Bitwa pięciu armii (Przedpremierowo)

Helios

Trailer

  Galeria

  Apteka dyżurna

  Apteka ""

  Dyżurna apteka


  lista aptek »
  Reklama

  Drogi użytkowniku

  Zgodnie z art. 13 ust. 1 i ust. 2 rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO), informujemy że zmienieliśmy naszą Politykę Prywatności.

    Akceptuj