Maraton Halloween zestaw 1

Rok:

0

Gatunek:


Czas trwania:

0 min.

Reżyser:


Scenariusz:


Obsada:

jako

Opis

30 i 31 października we wszystkich kiach sieci Helios, Maratończycy mogą wybierać spośród aż ośmiu horrorów, które w większości sprowadziliśmy specjalnie z tej okazji. W zestawie pierwszym cztery premierowe filmy, dostępne tylko dla widzów sieci kin Helios! Zagramy najmocniejsze horrory jakie widzieliśmy w ostatnim czasie, a wśród nich: „Dark Was The Night”, „The Houses October Built”, “City Of Dead Men” i „The Evil Inside”.

Sami musicie podjąć decyzję, na który z zestawów wystarczy Wam odwagi. Pewne jest, że każdy z nich dostarczy taką dawkę przerażającego mroku i obezwładniającego strachu, że jeszcze długo po powrocie do domu nie będziecie mogli zasnąć. 
Czy jesteście na to gotowi? 

Start: 30.10.2015. godz. 23.00 do rana
Start: 31.10.2015. godz. 23.00 do rana

Zagramy:

Dark Was The Night (Premiera!)
The Houses October Built (Premiera!)
City Of Dead Man (Premiera!)
The Evil Inside (Premiera!)


Helios

Trailer

  Galeria

  Apteka dyżurna

  Apteka ""

  Dyżurna apteka


  lista aptek »
  Reklama

  Drogi użytkowniku

  Zgodnie z art. 13 ust. 1 i ust. 2 rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO), informujemy że zmienieliśmy naszą Politykę Prywatności.

    Akceptuj