KSW 32 – Road To Wembley – Transmisja na żywo

Rok:

0

Gatunek:


Czas trwania:

0 min.

Reżyser:


Scenariusz:


Obsada:

jako

Opis

Największa organizacja MMA w Europie – Federacja KSW już 31 października zorganizuje swoje pierwsze wydarzenie poza granicami Polski, Galę KSW 32 – Road to Wembley. Multikino będzie transmitowało wydarzenie jako jedyna sieć kinowa w Polsce.

W walce wieczoru gali KSW 32: Road to Wembley, 31 października w hali SSE Arena, Wembley w Londynie kroczący od zwycięstwa do zwycięstwa Mariusz Pudzianowski (9-3, 3 KO, 2 Sub) skrzyżuje rękawice z Australijczykiem Peterem Grahamem (11-9, 10 KO).

Pudzianowski, w pojedynku ze znakomitym kickbokserem, spróbuje przedłużyć swoją passę zwycięstw do pięciu kolejnych wygranych w KSW. W ostatnich dwóch latach „Pudzian” pokonał kolejno: Seana McCorkle’a, Oliego Thompsona, Pawła Nastulę i ostatnio na KSW 31 Brazylijczyka Rollesa Gracie. Znokautowanie eksperta od jiu jitsu w maju zajęło mu jedynie 27 sekund.

„Peter Graham to kolejny krok przybliżający mnie do walki o pas wagi ciężkiej KSW, który teraz należy do Karola Bedorfa. Australijczyk to twardy gość z dużym doświadczeniem, ale w Londynie chciałbym pokazać, że poradzę sobie z nim sprawniej niż ostatnio zrobił to Karol” – zapowiada Pudzianowski. „Zapraszam wszystkich polskich i brytyjskich fanów na KSW: Road to Wembley, będzie się działo!”

Graham pojawi się w klatce KSW już po raz trzeci. W ubiegłym roku „Wódz” pokonał przez TKO w drugiej rundzie Marcina Różalskiego, a na niedawnej gali KSW 31 musiał uznać wyższość wspomnianego Bedorfa, chociaż niewiele brakowało pokonałby mistrza po serii ciosów w trzeciej odsłonie.

Oprócz tego w stolicy Wielkiej Brytanii Borys Mańkowski (17-5-1, 3 KO, 6 Sub) stanie do swojej drugiej obrony mistrzowskiego pasa w wadze półśredniej przeciwko Jessemu Taylorowi (29-12, 5 KO, 16 Sub), a powracający do walk Marcin Różalski (5-3, 3 KO, 1 Sub) skrzyżuje rękawice z londyńczykiem Jamesem McSweeneyem (MMA 14-12, 9 KO, 5 Sub). W Londynie wystąpi też niepokonany lekki Mateusz Gamrot (9-0, 3 KO, 2 Sub), który położy na szali swój perfekcyjny rekord w starciu, z również niepokonanym, Marifem Piraevem (13-0-1, 3 KO, 7 Sub), a w ciekawym pojedynku w wadze średniej spotkają się Brett Cooper (20-11, 13 KO, 2 Sub) i Maiquel Falcao (34-7, 23 KO, 6 Sub).

Na widzów będą czekały również dwa polsko-angielskie starcia. Rywalem Jima „Judo” Wallheada (27-9, 10 KO, 10 Sub) będzie szczeciński specjalista od gilotyn i dźwigni na nogi Rafał „Kulturysta” Moks (10-7, 9 Sub). Natomiast inny Brytyjczyk na londyńskiej karcie Oli „The Spartan” Thompson (14-8, 6 KO, 6 Sub) spotka się w okrągłej klatce KSW z niepokonanym ciężkim Michałem Włodarkiem (7-0, 3 KO, 1 Sub).


Trailer

  Galeria

  Apteka dyżurna

  Apteka ""

  Dyżurna apteka


  lista aptek »
  Reklama

  Drogi użytkowniku

  Zgodnie z art. 13 ust. 1 i ust. 2 rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO), informujemy że zmienieliśmy naszą Politykę Prywatności.

    Akceptuj