Klub Włóczykijów

Rok:

2015

Gatunek:

przygodowy, familijny, komedia

Czas trwania:

98 min.

Reżyser:

Tomasz Szafrański

Scenariusz:

Tomasz Szafrański Edmund Niziurski

Obsada:

Tomasz Karolak jako Dr Bogumił Kadryll
Wojciech Mecwaldowski jako Wieńczysław Nieszczególny
Bogdan Kalus jako Wuj Dionizy
Jakub Wróblewski jako Maks
Franciszek Dziduch jako Kornel Kiwajło
Kamila Bujalska jako Joanna
Piotr Janusz jako Cyprian
Karol Osentowski jako Roch
Sebastian Stankiewicz jako Włodek
Maciej Makowski jako Jeziorak

Opis

Kornel i Maks spędzają wakacje przed ekranem komputera i nie myślą o powrocie do nudnego realu. Wszystko zmienia nagła wizyta czarnej owcy rodziny, wuja Dionizego. Nieobliczalny krewny wciąga chłopców do prawdziwego świata, pełnego nieoczekiwanych wydarzeń i niezwykłych postaci. Pod ich przewodnictwem Klub włóczykijów wyrusza w podróż, której celem jest odnalezienie skarbu ukrytego przed laty przez pradziadka Kornela. Sprawy komplikują się, gdy na drogocenny trop wpadają również przebiegli bandyci - Dr Kadryll (Karolak) i jego niezdarny pomocnik Wieńczysław Nieszczególny (Mecwaldowski). Rozpoczyna się, pełen komicznych pomyłek i zaskakujących zwrotów akcji, wyścig z czasem. Taka przygoda zdarza się raz w życiu!

„Klub włóczykijów” to wielka komediowa przygoda dla całej rodziny, oparta na lekturze szkolnej Edmunda Niziurskiego, autora „Sposobu na Alcybiadesa”.


Forum Film

Trailer

Galeria

Apteka dyżurna

Apteka ""

Dyżurna apteka


lista aptek »
Reklama

Drogi użytkowniku

Zgodnie z art. 13 ust. 1 i ust. 2 rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO), informujemy że zmienieliśmy naszą Politykę Prywatności.

  Akceptuj