Kasia i Mim Mim oraz Tree Fu Tom!

Rok:

0

Gatunek:


Czas trwania:

0 min.

Reżyser:


Scenariusz:


Obsada:

jako

Opis

Przenieś się do wspaniałych krain, przeżyj niesamowite przygody, po raz pierwszy na dużym ekranie – tylko w Kinach Helios!

Oprócz filmów przed każdym seansem odbędą się konkursy i zabawy z super nagrodami!

Kasia jest mądrą i energiczną dziewczynką o wielkim sercu. Dzięki swojej niezwykłej wyobraźni oraz przy pomocy najlepszego przyjaciela, królika-przytulanki Mim Mim, może pokonać wszystkie trudności.

Tom to chłopiec, który dzięki swoim umiejętnościom oraz pomysłowości potrafi dokonać rzeczy niezwykłych. Za każdym razem prowadzi paczkę swoich przyjaciół pomagając im przezwyciężyć codzienne trudności i problemy. Mimo, iż posiada duże doświadczenie w krokach Tree Fu cały czas się uczy i zachęca do tego również małych widzów.

Przenieś się do wspaniałych krain, przeżyj niesamowite przygody, po raz pierwszy na dużym ekranie – tylko w Kinach Helios! Oprócz filmów przed każdym seansem odbędą się konkursy i zabawy z nagrodami.

Tytuły jakie zagramy:

Kasia i Mim Mim:

Balonowi kumple
Gwiazdko gwiazdko
Łaskotkowe kłopoty
Czkawka i straszne stwory
Szaleńczy wyścig

Tree Fu Tom:

Największa śmiechunka


Trailer

Galeria

Apteka dyżurna

Apteka ""

Dyżurna apteka


lista aptek »
Reklama

Drogi użytkowniku

Zgodnie z art. 13 ust. 1 i ust. 2 rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO), informujemy że zmienieliśmy naszą Politykę Prywatności.

  Akceptuj