Kapitał ludzki (Il capitale umano)

Rok:

2013

Gatunek:

dramat

Czas trwania:

109 min.

Reżyser:

Paolo Virzì

Scenariusz:

Paolo Virzì Francesco Bruni Francesco Piccolo

Obsada:

Fabrizio Bentivoglio jako Dino Ossola
Matilde Gioli jako Serena Ossola
Valeria Bruni Tedeschi jako Carla Bernaschi
Guglielmo Pinelli jako Massimiliano Bernaschi
Fabrizio Gifuni jako Giovanni Bernaschi
Gigio Alberti jako Giampi
Valeria Golino jako Roberta
Silvia Cohen jako Adriana Crosetti
Luigi Lo Cascio jako Donato
Bebo Storti jako Inspektor

Opis

Oparty na powieści Stephena Amidona o tym samym tytule, filmowy thriller z elementami kina noir, opowiadający o dwóch włoskich rodzinach, których losy połączył tragiczny wypadek samochodowy. Wieczór przed Wigilią w jednym z miasteczek w północnych Włoszech. Impreza szkolna dobiegła końca. Kelnerzy sprzątają jedzenie ze stołów. Jeden z nich wsiada na rower i jedzie do domu, a po drodze potrąca go samochód. Kierowca zostawia go w rowie i ucieka. Wypadek jest wynikiem serii niefortunnych zdarzeń, prowadzących do tragedii, w którą uwikłanych jest kilka osób.

Dino (Fabrizio Bentivoglio) stara się o awans społeczny i za wszelką cenę chce zaprzyjaźnić się z Giovannim – bogatym ojcem chłopaka swej nastoletniej córki Sereny. Dzieli ich przepaść, ale Dino zdaje się tego nie zauważać, bo wierzy, że bogactwo to pełnia szczęścia. Decyduje się na bardzo ryzykowny interes, który przynosi mu kłopoty.


Against Gravity

Trailer

Galeria

Apteka dyżurna

Apteka ""

Dyżurna apteka


lista aptek »
Reklama

Drogi użytkowniku

Zgodnie z art. 13 ust. 1 i ust. 2 rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO), informujemy że zmienieliśmy naszą Politykę Prywatności.

  Akceptuj