Jurassic World

Rok:

2015

Gatunek:

akcja, przygodowy, science-fiction

Czas trwania:

124 min.

Reżyser:

Colin Trevorrow

Scenariusz:

Derek Connolly Colin Trevorrow

Obsada:

Chris Pratt jako Owen Grady
Bryce Dallas Howard jako Claire Dearing
Ty Simpkins jako Gray
Nick Robinson jako Zach
Irrfan Khan jako Simon Masrani
Vincent D'Onofrio jako Vic Hoskins
Jake Johnson jako Lowery
Omar Sy jako Barry
BD Wong jako Henry Wu
Judy Greer jako Kobieta w parku

Opis

22 lata temu dr John Hammond miał marzenie – chciał pokazać światu, jak żyły dinozaury. Teraz jego marzenie się spełniło. Może nawet wyprzedziło oczekiwania… Witamy w Jurassic World, luksusowym resorcie, w którym goście z bliska podziwiają cud owoców danych przez naturę w czasach prehistorycznych.

Jurassic World znajduje się na jednej z wysp nieopodal Costa Riki, to odrębny, pełen niezwykłych atrakcji świat, do którego człowiek ma niemal nieograniczony dostęp. Jest tu mini ZOO, w którym dzieci bawią się z małymi Triceratopsami, zbudowany z niezwykłym rozmachem basen, którym zamieszkuje gigantyczny Mozasaurus; zdumieni i zachwyceni widzowie podglądają, jak sięga po swą ulubionę przekąskę – rekiny.


UIP

Trailer

Galeria

Apteka dyżurna

Apteka ""

Dyżurna apteka


lista aptek »
Reklama

Drogi użytkowniku

Zgodnie z art. 13 ust. 1 i ust. 2 rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO), informujemy że zmienieliśmy naszą Politykę Prywatności.

  Akceptuj