Jako w piekle, tak i na Ziemi (As Above, So Below)

Rok:

2014

Gatunek:

thriller, horror

Czas trwania:

93 min.

Reżyser:

John Erick Dowdle

Scenariusz:

Drew Dowdle John Erick Dowdle

Obsada:

Perdita Weeks jako
Ben Feldman jako
Edwin Hodge jako
James Pasierbowicz jako
Josh Kervarec jako
Oscar Zhang jako

Opis

Pod ulicami Paryża kryją się kilometry katakumb, miejsce wiecznego spoczynku niezliczonej liczby dusz. Kiedy grupa badaczy decyduje się wejść do niezbadanego do dzisiaj labiryntu kości, odkrywają mroczny sekret miasta zmarłych. Będący podróżą w głąb szaleństwa i przerażenia, film Legendary Pictures Jako w piekle tak i na ziemi sięga głęboko do ludzkiej psychiki i odkrywa osobiste demony, jakie dręczą każdego z bohaterów.

Scarlett Marlowe (PERDITA WEEKS – Kobieta w ukryciu), zbuntowana poszukiwaczka przygód i błyskotliwy archeolog, poświęciła życie poszukiwaniom jednego z największych skarbów historii: kamienia filozoficznego Flamela, który wg legendy zamienia metal w czyste złoto i gwarantuje życie wieczne. Udręczona samobójstwem ojca i pogłoskami o jego niepoczytalności, Scarlett owładnięta jest jedną obsesją - nie spocznie, póki nie dokończy dzieła ojca i nie udostępni światu jego dziedzictwa.

Po rozwiązaniu serii łamigłówek, młoda kobieta odkrywa, że posiadający olbrzymią moc kamień znajduje się pod ulicami Paryża, ukryty w największej na świecie krypcie: paryskich katakumbach. Aby udokumentować swoją misję, Scarlett rekrutuje swoją dawną miłość i towarzysza wypraw, George’a (BEN FELDMAN - Mad Men) – błyskotliwego archeologa zajmującego się przywracaniem dawnej świetności historycznym pomnikom oraz Benji’ego (EDWIN HODGE – Noc oczyszczenia) – cierpiącego na klaustrofobię kamerzystę - amatora, zupełnie nieświadomego tego, dokąd zawiedzie go ta wyprawa.


UIP

Trailer

Apteka dyżurna

Apteka ""

Dyżurna apteka


lista aptek »
Reklama

Drogi użytkowniku

Zgodnie z art. 13 ust. 1 i ust. 2 rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO), informujemy że zmienieliśmy naszą Politykę Prywatności.

  Akceptuj