Igrzyska Śmierci: Kosogłos. Część 1 (The Hunger Games: Mockingjay Part 1)

Rok:

2014

Gatunek:

akcja, dramat, przygodowy, science-fiction

Czas trwania:

125 min.

Reżyser:

Francis Lawrence

Scenariusz:

Danny Strong

Obsada:

Jennifer Lawrence jako Katniss Everdeen
Josh Hutcherson jako Peeta Mellark
Liam Hemsworth jako Gale Hawthorne
Woody Harrelson jako Haymitch Abernathy
Elizabeth Banks jako Effie Trinkett
Julianne Moore jako Prezydent Alma Coin
Philip Seymour Hoffman jako Plutarch Heavensbee
Jeffrey Wright jako Beetee

Opis

Kontynuacja wydarzeń z drugiej części „Igrzysk śmierci”, jednego z największych kinowych fenomenów ostatnich lat. Do zjawiskowej obsady, w której znaleźli się Jennifer Lawrence, Josh Hutcherson, Liam Hemsworth, Philip Seymour Hoffman, Woody Harrelson i Donald Sutherland, dołącza nominowana do Oscara Julianne Moore.
Katniss Everdeen (Jennifer Lawrence) trafia do Dystryktu 13 po tym jak raz na zawsze położyła kres Głodowym Igrzyskom. Wbrew kłamliwej propagandzie, rebelianci przetrwali zemstę Kapitolu. Pod przewodnictwem Prezydent Coin (Julianne Moore), przygotowują się do rozprawy z dyktatorską władzą. Katniss, mimo początkowych wahań, zgadza się wziąć udział w walce. Czy odnajdzie się w roli przywódczyni? Czy stanie się Kosogłosem, symbolem nadziei i oporu przeciw tyranii Prezydenta Snowa?


Forum Film Poland

Trailer

Galeria

Apteka dyżurna

Apteka ""

Dyżurna apteka


lista aptek »
Reklama

Drogi użytkowniku

Zgodnie z art. 13 ust. 1 i ust. 2 rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO), informujemy że zmienieliśmy naszą Politykę Prywatności.

  Akceptuj