Hugo i łowcy duchów (Ghosthunters)

Rok:

2015

Gatunek:

komedia, familijny, fantasy

Czas trwania:

99 min.

Reżyser:

Tobi Baumann

Scenariusz:

Tobi Baumann Murmel Clausen Mike O'Leary Martin Ritzenhoff Roland Slawik Christian Tramitz Cornelia Funke Dariusz Paprocki

Obsada:

Milo Parker jako Tom Thompson / Tom Tomsky
Anke Engelke jako Hetty Cuminseed / Hedwig Kümmelsaft
Bastian Pastewka jako Hugo (głos)
Christian Tramitz jako Gregory / Gregor Schmidt
Karoline Herfurth jako Hopkins / Pani Hoffmann
Christian Ulmen jako Phil Thompson / Till Tomsky
Julia Koschitz jako Patricia Thompson / Patrizia Tomsky
Ruby O. Fee jako Lola Thompson / Lola Tomsky
Bibiane Zeller jako Pani Kubicheck
Amy Huberman jako Emily

Opis

Strasznie śmieszne przygody duszka-rozrabiaki i jego przyjaciół w filmie „Hugo i łowcy duchów” – ekranizacji bestsellerowej serii książek Cornelii Funke.

Jedenastoletni Tom panicznie boi się duchów. Jednak pewnego dnia w piwnicy swego domu spotyka galaretowatego zielonego duszka o imieniu Hugo. Dziwaczny stwór bardzo chciałby być straszny, ale średnio mu to wychodzi, bo jest poczciwym fajtłapą. Nieborak musiał opuścić dom, gdzie wcześniej próbował straszyć, gdyż rozpanoszył się tam starożytny duch zimna. Intruz stanowi zagrożenie dla całego miasta, które wkrótce może stać się wielką bryłą lodu. Jedynym sposobem na powstrzymanie bestii jest współpraca z Leokadią Parzydło – nieustraszoną funkcjonariuszką tajnej agencji profesjonalnych łowców duchów, która chroni świat przed złymi mocami. Tom, Hugo i Leokadia stworzą drużynę, jakiej nie widział świat… i zaświaty.


Kino Świat

Trailer

Galeria

Apteka dyżurna

Apteka ""

Dyżurna apteka


lista aptek »
Reklama

Drogi użytkowniku

Zgodnie z art. 13 ust. 1 i ust. 2 rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO), informujemy że zmienieliśmy naszą Politykę Prywatności.

  Akceptuj