Festiwal Księżniczek Disneya

Rok:

0

Gatunek:


Czas trwania:

0 min.

Reżyser:


Scenariusz:


Obsada:

jako

Opis

Najsłynniejsze animacje Disneya z niezapomnianymi przygodami ulubionych bohaterek powracają na wielki ekran. W każdą sobotę i niedzielę o 12:00 w kinach sieci Multikino będziemy przypominać opowieści o odwadze, poświęceniu, marzeniach, przyjaźni i miłości w czterech arcydziełach studia Disneya: „Pięknej i Bestii 3D”, „Małej syrence”, „Zaplątanych 3D” i „Krainie lodu”.

Poranki o godzinie 12.00 to pokazy bajek adresowane do dzieci powyżej 5. roku życia. Są one doskonałą formą spędzania wolnego czasu. Dzieci mają możliwość obejrzenia swoich ulubionych bohaterów na wielkim ekranie oraz dodatkowo w wybranych kinach skorzystać z licznych atrakcji.

Księżniczki Disneya oraz Anna i Elsa z „Krainy lodu” to wyjątkowe bohaterki, których historie inspirują, pobudzają wyobraźnię i zachęcają dziewczynki do tworzenia własnych opowieści. Przygody Belli, Roszpunki i Ariel uczą, że warto podążać za marzeniami, a troska o najbliższych i ciekawość świata zawsze zostają nagrodzone. Prezentujemy cztery nagrodzone Oscarami filmy wypełnione niezapomnianymi piosenkami i postaciami, z którymi wielu z nas przyjaźni się od bardzo dawna. Festiwal Księżniczek Disneya to wyjątkowa okazja, by kilka pokoleń widzów wspólnie udało się do krainy wyjątkowej magii Disneya.


Multikino

Trailer

  Galeria

  Apteka dyżurna

  Apteka ""

  Dyżurna apteka


  lista aptek »
  Reklama

  Drogi użytkowniku

  Zgodnie z art. 13 ust. 1 i ust. 2 rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO), informujemy że zmienieliśmy naszą Politykę Prywatności.

    Akceptuj