Fantastyczna czwórka (The Fantastic Four)

Rok:

2015

Gatunek:

science-fiction, komiksowy, akcja

Czas trwania:

123 min.

Reżyser:

Josh Trank

Scenariusz:

Josh Trank Simon Kinberg Jeremy Slater

Obsada:

Miles Teller jako Reed Richards / Pan Fantastic
Michael B. Jordan jako Johnny Storm / Ludzka Pochodnia
Kate Mara jako Sue Storm / Niewidzialna kobieta
Jamie Bell jako Ben Grimm / Rzecz
Toby Kebbell jako Victor von Doom / Dr Doom
Reg E. Cathey jako Dr Franklin Storm
Tim Blake Nelson jako Dr Allen
Tim Heidecker jako Pan Richards
Owen Judge jako Młody Reed
Evan Hannemann jako Młody Ben

Opis

Wynalazca, astronauta i naukowiec dr Reed Richards (Ioan Gruffudd: ”Król Artur”) zdaje sobie sprawę, że jego największe marzenie bliskie jest spełnienia. Reed staje na czele ekspedycji, która wyruszy na spotkanie kosmicznej burzy. Ma nadzieję, że dzięki wyprawie uda mu się rozszyfrować zagadki kodu genetycznego człowieka, a zdobytą w ten sposób wiedzę wykorzystać dla dobra całego rodzaju ludzkiego.

Gdy rząd obcina Reedowi niezbędne fundusze, historyczna ekspedycja staje pod znakiem zapytania. Chcąc nie chcąc dr Richards przyjmuje pomoc swego rywala z czasów studiów, Victora Von Dooma (Julian McMahon: serial TV ”Will i Grace”), przemysłowca-miliardera.

Załogę Reeda tworzą: jego najlepszy przyjaciel, astronauta Ben Grimm (Michael Chiklis: serial TV ”Świat gliniarzy”); Sue Storm (Jessica Alba: ”Sin City – Miasto grzechu”), była dziewczyna dr. Richardsa i szefowa badań genetycznych Von Dooma oraz jej nieobliczalny młodszy brat, pilot Johnny Storm (Chris Evans: ”Komórka”). Wraz ze swym dobroczyńcą, Victorem Von Doomem, załoga wyrusza na wyprawę, jaka trafia się raz w życiu...


Cinepix

Trailer

Galeria

Apteka dyżurna

Apteka ""

Dyżurna apteka


lista aptek »
Reklama

Drogi użytkowniku

Zgodnie z art. 13 ust. 1 i ust. 2 rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO), informujemy że zmienieliśmy naszą Politykę Prywatności.

  Akceptuj