Dzwoneczek i bestia z Nibylandii (Legend of the NeverBeast)

Rok:

2014

Gatunek:

animacja, przygodowy

Czas trwania:

76 min.

Reżyser:

Steve Loter

Scenariusz:


Obsada:

Mae Whitman jako Dzwoneczek (głos)
Ginnifer Goodwin jako Fawn (głos)
Pamela Adlon jako Vidia (głos)
Lucy Liu jako Silvermist (głos)
Megan Hilty jako Rosetta (głos)
Raven-Symoné jako Iridessa (głos)
Anjelica Huston jako Królowa Clairon (głos)
Rosario Dawson jako Nyx (głos)
Melanie Brown jako Fury (głos)
Thomas Lennon jako Scribble (głos)

Opis


Kolejny film o pełnych magii przygodach wróżek z Przystani Elfów trafi do kin 16 stycznia 2015 roku. Tym razem Dzwoneczka i jej przyjaciółki czeka spotkanie z tajemniczą bestią z Nibylandii.


Jelonka, beztroska i utalentowana wróżka świata zwierząt, wierzy, że wróżek nie należy osądzać po pozorach, a zwierząt po ich kłach. Dlatego też, nie zważając na nic, zaprzyjaźnia się z nieznaną nikomu ogromną bestią i decyduje się sprowadzić ją do Przystani Elfów. Pomysł Jelonki jednak nie wszystkim przypada do gustu... Kiedy oddział wróżek do zadań specjalnych postanawia schwytać tajemniczego potwora zanim zniszczy ich dom, Jelonka, ufając swojej intuicji, wraz z Dzwoneczkiem i pozostałymi przyjaciółkami stanie w obronie bestii.
 


Disney

Trailer

Galeria

Apteka dyżurna

Apteka ""

Dyżurna apteka


lista aptek »
Reklama

Drogi użytkowniku

Zgodnie z art. 13 ust. 1 i ust. 2 rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO), informujemy że zmienieliśmy naszą Politykę Prywatności.

  Akceptuj