Dzień z życia blondynki (Walk of Shame)

Rok:

2014

Gatunek:

komedia

Czas trwania:

95 min.

Reżyser:

Steven Brill

Scenariusz:

Steven Brill

Obsada:

Elizabeth Banks jako Meghan Miles
James Marsden jako Gordon
Gillian Jacobs jako Rose
Sarah Wright jako Denise
Ethan Suplee jako Policjant Dave
Bill Burr jako Policjant Walter
Ken Davitian jako Taksówkarz
Lawrence Gilliard Jr. jako Scrilla
Alphonso McAuley jako Pookie
Da'Vone McDonald jako Hulk

Opis

Bohaterką rozbrajającej komedii „Dzień z życia blondynki” jest Meghan Miles (Elizabeth Banks), która właśnie miała zły dzień. Naprawdę baaardzo zły dzień! Meghan jest dziennikarką z Los Angeles, której marzeniem jest prowadzenie wiadomości w jednej z czołowych stacji telewizyjnych. Wszystko wywraca się do góry nogami, gdy rzuca ją narzeczony, a dziewczyna traci szansę na awans. Ale od czego są najlepsze przyjaciółki! Ubierają ją w prowokacyjną żółtą sukienkę i organizują szalony wieczór na mieście. Atmosfera najmodniejszego nocnego klubu wszystkim poprawia nastrój i nawet urocza Meghan zaczyna zuchwale flirtować z przystojnym barmanem, Gordonem (James Marsden). To, co wydarzyło się następnego dnia, gdy Meghan obudziła się w mieszkaniu Gordona, w zupełnie nie znanej sobie dzielnicy LA, uruchomiło serię niefortunnych zdarzeń. I tak, w jeden dzień, porządna dziewczyna przeżyje kilka mało chwalebnych przygód.
W postać Meghan brawurowo wcieliła się gwiazda „Igrzysk śmierci” – Elizabeth Banks, rolę Gordona zagrał James Marsden („X-Men”, „Zaczarowana”, „27 sukienek”).
A oto kilka wskazówek na wypadek, gdybyście musieli wracać któregoś ranka po jednonocnej przygodzie:
- Zapamiętaj numery telefonów do przyjaciół, co najmniej dwa. To bardzo ważne!
- Noś przy sobie gotówkę, nawet w skarpetce, a jeśli nie masz skarpetek… to nie wiem co Ci poradzić.
- Zawsze noś czystą bieliznę. Rodzice stale to powtarzają i ma to zasadnicze znaczenie, kiedy musimy wracać do domu następnego dnia po szalonej nocy.
- Nie nocuj w mieszkaniu nieznajomego. Miej trochę zdrowego rozsądku!
- I zawsze pij dużo wody!


VUE Movie

Trailer

Galeria

Apteka dyżurna

Apteka ""

Dyżurna apteka


lista aptek »
Reklama

Drogi użytkowniku

Zgodnie z art. 13 ust. 1 i ust. 2 rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO), informujemy że zmienieliśmy naszą Politykę Prywatności.

  Akceptuj