Druga szansa (En chance til)

Rok:

2014

Gatunek:

dramat, thriller

Czas trwania:

105 min.

Reżyser:

Susanne Bier

Scenariusz:

Anders Thomas Jensen

Obsada:

Nikolaj Coster-Waldau jako Andreas
Ulrich Thomsen jako Simon
Maria Bonnevie jako Anna
Nikolaj Lie Kaas jako Tristan
May Andersen jako Sanne
Søs Egelind jako Caroline
Nastja Arcel jako Policjantka
Benjamin Boe Rasmussen jako Pracownik socjalny
Thomas Bo Larsen jako Klaus
Roland Møller jako Mężczyzna w klubie

Opis

Andreas (Nikolaj Coster-Waldau, gwiazda serialu "Gra o tron") jest detektywem i ma poukładane życie – dobra praca, piękny dom z widokiem na morze, piękna żona Anna ( Maria Bonnevie – "Księga Diny") i nowo narodzony synek. Pewnego dnia wraz ze swoim partnerem, a zarazem przyjacielem, Simonem ( Ulrich Thomsen - "W lepszym świecie") zostaje wezwany do patologicznej rodziny. Wkrótce ta interwencja wywróci jego życie do góry nogami i Andreas stanie przed moralnymi wyborami, z których żaden nie będzie dobry.

Najnowszy film reżyserki Susanne Bier, laureatki Oscara i Złotego Globu za film "W lepszym świecie" oraz Europejskiej Nagrody Filmowej za film "Wesele w Sorrento".


HAGI

Trailer

Galeria

Apteka dyżurna

Apteka ""

Dyżurna apteka


lista aptek »
Reklama

Drogi użytkowniku

Zgodnie z art. 13 ust. 1 i ust. 2 rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO), informujemy że zmienieliśmy naszą Politykę Prywatności.

  Akceptuj