Disco Polo

Rok:

2015

Gatunek:

dramat, muzyczny, komedia

Czas trwania:

0 min.

Reżyser:

Maciej Bochniak

Scenariusz:

Maciej Bochniak Mateusz Kościukiewicz

Obsada:

Dawid Ogrodnik jako Tomek
Piotr Głowacki jako "Rudy"
Tomasz Kot jako Daniel Polak
Joanna Kulig jako Anka "Gensonina"
Aleksandra Hamkało jako Mikser
Iwona Bielska jako Babcia "Rudego"
Jacek Koman jako "Katiusza"
Rafał Maćkowiak jako Maciek z "Atomica"
Juliusz Chrząstowski jako
Tomasz Niecik jako

Opis

Szalone lata dziewięćdziesiąte, gdy nad Wisłą zagościła wolność, a cała Polska śniła amerykański sen. Wielka transformacja, gorączka złota, spełniają się marzenia "od zera do Rockefellera". Tomek i Rudy - chłopaki z prowincji napędzani pasją i marzeniami żegnają szarą rzeczywistość i ruszają na podbój discopolowych list przebojów.

Karierę zaczynają od koncertów w remizach i wiejskich dyskotekach, by w końcu jako grupa LASER brawurowo wedrzeć się na muzyczne salony, czyli do wytwórni Alfa, w której króluje jedyny prawdziwy Polak - Daniel Polak (Tomasz Kot). Tam Tomek zakochuje się w pięknej i ekscentrycznej diwie Gensoninie (Joanna Kulig), zdobywa kasę i sławę, a wszystkie dziewczyny tańczą już tylko dla niego. Lecz sukces ma swoją cenę – dolary pozornie dają wolność i swobodę, a z amerykańskiego snu możnasię szybko i brutalnie przebudzić.

DISCO POLO to komediowy thriller, szalony romans oraz film drogi podany z lekkością i w oparach absurdu.


Next Film

Trailer

Galeria

Apteka dyżurna

Apteka ""

Dyżurna apteka


lista aptek »
Reklama

Drogi użytkowniku

Zgodnie z art. 13 ust. 1 i ust. 2 rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO), informujemy że zmienieliśmy naszą Politykę Prywatności.

  Akceptuj