Czworo do pary (The One I Love)

Rok:

2014

Gatunek:

komedia, dramat, romans

Czas trwania:

91 min.

Reżyser:

Charlie McDowell

Scenariusz:

Justin Lader

Obsada:

Mark Duplass jako Ethan
Elisabeth Moss jako Sophie
Ted Danson jako Terapeuta
Kiana Cason jako Kelnerka
Kaitlyn Dodson jako Gość na obiedzie
Lori Farrar jako Gość na obiedzie
Marlee Matlin jako Gość na obiedzie
Tim Peddicord jako Gość na obiedzie

Opis

Ethan i Sophie przeżywają kryzys małżeński. Za radą terapeuty wynajmują na weekend dom za miastem. Psycholog zapewnia ich, że powrócą stamtąd zupełnie odmienieni. Zabawna zrazu i romantyczna wycieczka przybierze zgoła inny obrót, gdy okaże się, iż Ethan i Sophie nie są jedynymi lokatorami posiadłości. Wobec owego niezwykłego spotkania, oboje będą musieli spojrzeć na swój związek z zupełnie innej perspektywy. 


Debiut reżyserski Charliego McDowella, syna znanego aktora Malcolma McDowella. Historia nie tylko oryginalna, lecz także pełna przewrotnego humoru. Zwykle w komediach romantycznych suspens oraz intrygujące zwroty akcji nie są najważniejsze, lecz tym razem jest inaczej. Czy ona to naprawdę ona, a on to rzeczywiście on?


Forum Film

Trailer

Galeria

Apteka dyżurna

Apteka ""

Dyżurna apteka


lista aptek »
Reklama

Drogi użytkowniku

Zgodnie z art. 13 ust. 1 i ust. 2 rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO), informujemy że zmienieliśmy naszą Politykę Prywatności.

  Akceptuj