Chłopak z sąsiedztwa (The Boy Next Door)

Rok:

2015

Gatunek:

thriller

Czas trwania:

91 min.

Reżyser:

Rob Cohen

Scenariusz:

Barbara Curry

Obsada:

Jennifer Lopez jako Claire Peterson
Ryan Guzman jako Noah Sandborn
Ian Nelson jako Kevin Peterson
John Corbett jako Garrett Peterson
Kristin Chenoweth jako Vicky Lansing
Lexi Atkins jako Allie Callahan
Hill Harper jako Dyrektor Edward Warren
Jack Wallace jako Pan Sandborn
Adam Hicks jako Jason Zimmer
François Chau jako Detektyw Johnny Chou

Opis

Claire Peterson (Lopez) jest nauczycielką literatury będącą w separacji ze zdradzającym ją mężem Garrettem (JOHN CORBETT – Seks w wielkim mieście, Moje wielkie greckie wesele), z którym spędziła 18 lat. Kobieta stara się wrócić do normalnego życia i ponownie umawiać się na randki.

Kiedy do sąsiedniego domu wprowadza się przystojny i charyzmatyczny 19-letni Noah (RYAN GUZMAN - Step Up, Słodkie kłamstewka) i zaprzyjaźnia z jej nękanym przez rówieśników synem Kevinem (IAN NELSON – Igrzyska śmierci, Dla ciebie wszystko), wydawać by się mogło, że modlitwy Claire właśnie zostały wysłuchane.

Noah, który po śmierci obojga rodziców przyjeżdża, aby zaopiekować się swoim chorym wujkiem, jest wyraźnie zainteresowany nową sąsiadką. Chociaż spędza mnóstwo czasu z Kevinem, uczy go jak rozmawiać z dziewczynami, naprawiać samochody, kątem oka nieustannie spogląda na Claire. Kobieta akceptuje tę przyjaźń, która powoli przeradza się we flirt. Kiedy wujek Noaha zostaje zabrany do szpitala, Claire zaprasza go na obiad i wciąga w rozmowę o literaturze. Niewinny flirt ze strony Claire sprawia, że Noah zakochuje się w niej, a co więcej, rozpoczyna naukę w jej szkole.


UIP

Trailer

Galeria

Apteka dyżurna

Apteka ""

Dyżurna apteka


lista aptek »
Reklama

Drogi użytkowniku

Zgodnie z art. 13 ust. 1 i ust. 2 rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO), informujemy że zmienieliśmy naszą Politykę Prywatności.

  Akceptuj