Bez litości (The Equalizer)

Rok:

2014

Gatunek:

thriller, akcja, kryminał

Czas trwania:

128 min.

Reżyser:

Antoine Fuqua

Scenariusz:

Richard Wenk

Obsada:

Denzel Washington jako Robert McCall
Marton Csokas jako Teddy
Chloë Grace Moretz jako Teri
David Harbour jako Masters
Haley Bennett jako Mandy
Bill Pullman jako Brian Plummer
Melissa Leo jako Susan Plummer
David Meunier jako Slavi

Opis

W filmie „Bez litości” Denzel Washington gra rolę Roberta McCalla, faceta, który jest przekonany, że udało mu się pozostawić za sobą tajemnicza przeszłość i rozpocząć nowe, spokojne życie. Kiedy jednak spotyka Teri (Chloë Grace Moretz), młodą dziewczynę pozostająca pod kontrolą brutalnych rosyjskich gangsterów, nie może bezczynnie stać z boku i postanawia jej pomóc. Posiada umiejętności, które pozwalają mu wziąć odwet na każdym, kto występuje przeciwko bezbronnym, McCall porzuca narzucony sobie styl nieangażującego się w sprawy innych odludka i odnajduje w sobie pragnienie działania na rzecz sprawiedliwości. Jego siłą napędową staje się wewnętrzne poczucie prawa i uczciwości oraz chęć odkupienia swoich starych win. Przeszłość Roberta McCalla nie była bowiem bez skazy, ma on na koncie sporo złego, nie jest z tego dumny i stara się na swój sposób zadośćuczynić wyrządzone krzywdy.

Dewizą McCalla staje się pomaganie innym, zwłaszcza bezbronnym. Jeśli ktoś z jego bliskich znalazł się w tarapatach, nie sprzyja mu los i w dodatku nie ma się do kogo zwrócić, ten właśnie on przyjdzie z pomocą. Jego nowym powołaniem jest wyrównywać szanse i zaprowadzać sprawiedliwość


UIP

Trailer

Galeria

Apteka dyżurna

Apteka ""

Dyżurna apteka


lista aptek »
Reklama

Drogi użytkowniku

Zgodnie z art. 13 ust. 1 i ust. 2 rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO), informujemy że zmienieliśmy naszą Politykę Prywatności.

  Akceptuj