Asteriks i Obeliks: Osiedle bogów (Astérix: Le domaine des dieux)

Rok:

2014

Gatunek:

animacja, przygodowy

Czas trwania:

85 min.

Reżyser:

Louis Clichy Alexandre Astier

Scenariusz:

Alexandre Astier

Obsada:

Wojciech Mecwaldowski jako Asteriks (polski dubbing)
Arkadiusz Jakubik jako Obeliks (polski dubbing)
Czesław Mozil jako Kakofoniks (polski dubbing)
Piotr Fronczewski jako Cezar (polski dubbing)
Piotr Adamczyk jako Miniminus (polski dubbing)
Anna Mucha jako Dulcia (polski dubbing)
Paweł Siekanowicz jako Apeldius (polski dubbing)
Bolesław Abart jako Panoramiks (polski dubbing)
Mariusz Pudzianowski jako Gladiator (polski dubbing)
Mamed Chalidow jako Gladiator (polski dubbing)

Opis

Twórcy animowanych hitów kinowych „Odlot” i „Wall-e” prezentują kolejną odsłonę kultowego komiksu o Asteriksie i Obeliksie w nowej gwiazdorskiej obsadzie dubbingowej. W rolach głównych: Wojciech Mecwaldowski, Arkadiusz Jakubik, Piotr Fronczewski, Piotr Adamczyk, Anna Mucha, Czesław Mozil, a także Mariusz Pudzianowski i Mamed Khalidov.

Rok 50-ty przed naszą erą: cała Galia jest okupowana przez Rzymian… Cała? Nie! Jedna osada, zamieszkana przez niepokornych Galów nadal stawia opór najeźdźcy. Zirytowany tym Juliusz Cezar, postanawia zmienić taktykę: skoro jego armia nie jest w stanie podbić siłą galijskich barbarzyńców, to może uwiedzie ich rzymska cywilizacja? Władca każe wybudować obok osady Galów wspaniałą wioskę, przeznaczoną dla rzymskich właścicieli. To „Osiedle Bogów”. Czy nasi galijscy przyjaciele oprą się pokusie zarobku i rzymskiego komfortu? Czy ich osiedle stanie się zwykłą atrakcją turystyczną? Asteriks i Obeliks robią wszystko, by pokrzyżować Juliuszowi Cezarowi plany.


Best Film

Trailer

Galeria

Apteka dyżurna

Apteka ""

Dyżurna apteka


lista aptek »
Reklama

Drogi użytkowniku

Zgodnie z art. 13 ust. 1 i ust. 2 rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO), informujemy że zmienieliśmy naszą Politykę Prywatności.

  Akceptuj