Aerosmith: Rocks Donington 2014

Rok:

0

Gatunek:


Czas trwania:

0 min.

Reżyser:


Scenariusz:


Obsada:

jako

Opis

15 czerwca 2014 roku. Wielka Brytania. Donington Park w Leicestershire. Dziesiątki tysięcy fanów oraz 19 największych przebojów! To właśnie podczas Download Festival zarejestrowano legendarny koncert zespołu Aerosmith, który będzie można zobaczyć już 25 maja na Wielkim Ekranie w  wybranych kinach sieci Multikino!

Zespół bezapelacyjnie po raz kolejny pokazał jak porwać publiczność w prawdziwie rockandrollowym stylu! Podczas Download Festival zagrali same hity - Livin’ on the Edge, Last Child, No More No More, Come Together i wiele więcej. „Aerosmith: Rocks Donington 2014” zabierze fanów na przygodę pełną słodkich emocji – zupełnie jak w nieśmiertelnym hicie Sweet Emotion!


Multikino

Trailer

  Galeria

  Apteka dyżurna

  Apteka ""

  Dyżurna apteka


  lista aptek »
  Reklama

  Drogi użytkowniku

  Zgodnie z art. 13 ust. 1 i ust. 2 rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO), informujemy że zmienieliśmy naszą Politykę Prywatności.

    Akceptuj