Znęcał się nad rodzicami, skończył w areszcie

Komenda Powiatowa Policji w Pyrzycach
Przez niemal sześć lat urządzał w domu swoim rodzicom istne piekło. Jego życie toczyło się jedynie wokół alkoholu i awantur. Pił, a później całą energię wyładowywał na rodzicach. Teraz najbliższe przynajmniej trzy miesiące 40 letni mężczyzna spędzi w areszcie.

Przez wszystkie lata poniżeń, wyzwisk, szarpania i bicia ze strony syna, rodzice cierpieli, ale nie chcieli składać zawiadomienia o przestępstwie w nadziei że przyjdzie dzień, w którym zrozumie i zmieni swoje postępowanie. Doraźnie wzywali na interwencje policyjne patrole, wdrożona została procedura Niebieskiej Karty. W końcu nadszedł 8 marca. 40 latek postanowił w najlepiej sobie znany sposób uczcić dzień kobiet. Po wypiciu alkoholu po raz kolejny wszczął w domu awanturę. I znowu w kierunku rodziców padły wyzwiska, doszło do użycia przemocy. Wezwani na interwencję policjanci zatrzymali krewkiego syna, udało im się również przekonać jego rodziców do tego, by po latach cierpienia w końcu pozwolić organom ścigania sobie pomóc i złożyli stosowne zawiadomienie o przestępstwie.

Mężczyzna po wytrzeźwieniu w policyjnym areszcie usłyszał zarzut fizycznego i psychicznego znęcania się nad rodziną za co grozi mu do 5 lat więzienia. We wtorek 11 marca decyzją Sądu Rejonowego w Stargardzie Szczecińskim 40 latek został tymczasowo aresztowany na okres trzech miesięcy.

Autor: Policja Pyrzyce
Źródło: Komenda Policji w Pyrzycach

KomentarzeApteka dyżurna

Apteka ""

Dyżurna apteka


lista aptek »
Reklama

Drogi użytkowniku

Zgodnie z art. 13 ust. 1 i ust. 2 rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO), informujemy że zmienieliśmy naszą Politykę Prywatności.

  Akceptuj