Zgłoszenie o być może nietrzeźwym kierującym, uratowało mężczyźnie życie...

 

Szybka reakcja policjantów i postawa mieszkańca Pyrzyc być może ocaliła życie mężczyźnie, który doznał udaru w samochodzie na jednej z ulic miasta. 62 – letni mężczyzna trafił do szpitala.

W ubiegły czwartek w godzinach popołudniowych policjanci patrolujący miasto zostali wezwani na parking przy jednej z ulic miasta, gdzie w zaparkowanym samochodzie siedzi mężczyzna i ma zachowywać się w dziwny sposób.. Mężczyzna miał być, nieświadomy jak gdyby był pod wpływem alkoholu. Policjanci na miejscu zastali mężczyznę siedzącego w pojeździe i rzeczywiście był utrudniony z nim kontakt. Na miejsce wezwano karetkę ratownictwa medycznego, gdyż policjanci po zachowaniu mężczyzny i objawach jakie przejawiał wywnioskowali, iż mógł on ulec udarowi. Ustalono, że w tym stanie mógł znajdować się od pół godziny. Przekazali informacje dyspozytorowi pogotowia. Przybyłe pogotowie ratunkowe potwierdziło przypuszczenia policjantów i przewiozło 62 – latka do szpitala w Szczecinie. Jak widać nie w każdym przypadku dziwne zachowanie musi oznaczać, że kierujący jest nie trzeźwy. Zgłoszenie mieszkańca Pyrzyc okazało się zasadne a szybkie rozpoznanie objawów przez policjantów być może uratowało życie mężczyzny.Autor: Policja Pyrzyce
Źródło: Komenda Policji w Pyrzycach

KomentarzeApteka dyżurna

Apteka ""

Dyżurna apteka


lista aptek »
Reklama

Drogi użytkowniku

Zgodnie z art. 13 ust. 1 i ust. 2 rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO), informujemy że zmienieliśmy naszą Politykę Prywatności.

  Akceptuj