Zatrzymany za znieważenie policjanta i groźby karalne

Komenda Powiatowa Policji w Pyrzycach - Kajdanki
Komenda Powiatowa Policji w Pyrzycach

Policjant z Komendy Powiatowej Policji w Pyrzycach będąc w czasie wolnym od służby został znieważony w miejscu publicznym z powodu wykonywanego zawodu. Wobec 29 – letniego sprawcy, mieszkańca Pyrzyc zastosowano dozór policyjny i zakaz zbliżania się do pokrzywdzonych.

W sobotnie popołudnie pyrzycki policjant będąc w czasie wolnym od służby wraz z narzeczoną robił zakupy w jednym z miejscowych sklepów. W tym samym czasie w sklepie pojawił się będący w stanie nietrzeźwości 29 – letni mieszkaniec Pyrzyc, który jak widać nie czuje sympatii do funkcjonariuszy Policji. Gdy 29 – latek zauważył znanego sobie policjanta zaczął w jego kierunku wykrzykiwać wyzwiska i słowa powszechnie uznawane za obelżywe. Kierował także pod adresem funkcjonariusza i jego narzeczonej groźby karalne. W związku ze zdarzeniem do sklepu został wezwany patrol, który zatrzymał nietrzeźwego sprawcę. Mężczyzna został przewieziony do jednostki policji i osadzony w areszcie. Po wytrzeźwieniu usłyszał zarzuty do których się przyznał. Prokuratura Rejonowa w Pyrzycach została wobec niego środek zapobiegawczy w postaci dozoru policyjnego oraz zakaz zbliżania do pokrzywdzonych. Za popełnione przestępstwo odpowie przed sądem, mężczyźnie grozi do 2 lat pozbawienia wolności.Autor: Policja Pyrzyce
Źródło: Komenda Policji w Pyrzycach

KomentarzeApteka dyżurna

Apteka ""

Dyżurna apteka


lista aptek »
Reklama

Drogi użytkowniku

Zgodnie z art. 13 ust. 1 i ust. 2 rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO), informujemy że zmienieliśmy naszą Politykę Prywatności.

  Akceptuj