Zatrzymany w związku z rozbojem

Pyrzyccy policjanci zatrzymali mężczyznę podejrzewanego o usiłowanie dokonania rozboju w sklepie spożywczym w Pyrzycach. Decyzją sądu najbliższe trzy miesiące podejrzany spędzi w areszcie.

Policjanci z Pyrzyc od 29 lipca tego roku poszukiwali mężczyzny, który w jednym ze sklepów spożywczych na terenie Pyrzyc grożąc ekspedientce użyciem noża zażądał od niej pieniędzy ze sklepowej kasy. Dzięki uporowi ekspedientki i przypadkowemu klientowi sprawca uciekł ze sklepu bez pieniędzy. Na podstawie rysopisu sprawcy powstał jego portret pamięciowy. Intensywne działania policjantów pyrzyckiej Komendy doprowadziły do zatrzymania 39-letniego mężczyzny podejrzewanego o popełnienie tego przestępstwa.

Mężczyźnie przedstawiono zarzut usiłowania rozboju przy użyciu niebezpiecznego narzędzia, za co grozi mu od 3 do 12 lat więzienia. Prokuratura Rejonowa w Pyrzycach wystąpiła do Sądu z wnioskiem o zastosowanie wobec podejrzanego środka zapobiegawczego w postaci tymczasowego aresztowania.

Sąd po rozpoznaniu sprawy podzielił stanowisko Policji i Prokuratury podejmując decyzję, że podejrzany najbliższe trzy miesiące spędzi w areszcie.

Autor: mł. asp. Daniel Skrzypczak / ŁF
Źródło: Komenda Wojewódzka Policji w Szczecinie

KomentarzeApteka dyżurna

Apteka ""

Dyżurna apteka


lista aptek »
Reklama

Drogi użytkowniku

Zgodnie z art. 13 ust. 1 i ust. 2 rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO), informujemy że zmienieliśmy naszą Politykę Prywatności.

  Akceptuj