Zatrzymani za marihuanę i amfetaminę

Komenda Powiatowa Policji w Pyrzycach

W miniony weekend policjanci z Zespołu Patrolowo – Interwencyjnego zatrzymali trzech mężczyzn którzy posiadali przy sobie środki odurzające w postaci marihuany i amfetaminy.

W trakcie sobotniego patrolu policjanci zauważyli jadącego rowerzystę, który na widok patrolu odrzucił foliowy woreczek na drogę. Mundurowi podjęli wobec niego legitymowanie, w trakcie interwencji ustalili, że właścicielem odrzuconego woreczka jest 29 – latek. Mężczyzna przyznał, że w woreczku znajduje się marihuana, przyznał się również do posiadania szklanej lufki ze środkiem odurzającym. Mężczyzna został zatrzymany i przewieziony do Komendy Powiatowej Policji w Pyrzycach. Badania ujawnionych przy mężczyźnie substancji wykazały, że posiadał on prawie jeden gram marihuany.

Natomiast w niedzielę w godzinach wieczornych na jednej z ulic w Pyrzycach patrol zauważył trzech mężczyzn stojących w zaroślach. Mężczyźni na widok policjantów zaczęli się zachowywać dość nerwowo, w międzyczasie jeden z nich odrzucił na ziemię mały woreczek z biała substancją. Zachowanie mężczyzn wzbudziło podejrzenie funkcjonariuszy wobec czego podjęli legitymowanie. W trakcie czynności do odrzucenia woreczka z zawartością białego proszku przyznał się 26 – letni mieszkaniec Pyrzyc. Oświadczył, że proszek w woreczku to amfetamina. Przy jego 32 – letnim koledze pomiędzy dokumentami w etui policjanci również ujawnili woreczek strunowy z zawartością białego proszku. Mężczyzna ten również przyznał się, że jest to amfetamina. Obaj zostali zatrzymani i przewiezieni do jednostki policji, na miejscu badanie zawartości woreczków potwierdziło, że w obu przypadkach jest to amfetamina. 26 - latek posiadał przy sobie ponad pół grama tego środka narkotycznego a jego starszy znajomy blisko 0,30 grama.

Wszystkim mężczyznom zatrzymanym w trakcie weekendu przedstawiono zarzuty posiadania środków narkotycznych za co grozi do 3 lat więzienia.Autor: Policja Pyrzyce
Źródło: Komenda Policji w Pyrzycach

KomentarzeApteka dyżurna

Apteka ""

Dyżurna apteka


lista aptek »
Reklama

Drogi użytkowniku

Zgodnie z art. 13 ust. 1 i ust. 2 rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO), informujemy że zmienieliśmy naszą Politykę Prywatności.

  Akceptuj