Zatrzymani poszukiwani

 

Szczecińscy i pyrzyccy policjanci w miniony piątek podczas wspólnych działań zatrzymali sześć osób poszukiwanych. Wszyscy ukrywali się przed wymiarem sprawiedliwości.

 

W ciągu jednego dnia policjanci z Pyrzyc wspólnie z policjantami Oddziału Prewencji Policji w Szczecinie zrealizowali poszukiwania wobec sześciu osób. Podstawami do wykonania tych czynności był list gończy oraz nakazy doprowadzenia do najbliższego aresztu lub zakładu karnego. 28 – letni mężczyzna poszukiwany na podstawie listu gończego ma do odbycia karę pozbawienia wolności za popełnione przestępstwo z ustawy o przeciwdziałaniu narkomanii oraz niestosowanie się do orzeczenia sądu. Trzej inni zatrzymani przez policjantów mężczyźni, w wieku od 21 do 42 lat poszukiwani byli na podstawie nakazu doprowadzenia do zakładu karnego w celu odbycia kary pozbawienia wolności. Wszystkie zatrzymane osoby zostały przewiezione do zakładu penitencjarnego.

Policjanci właśnie w trakcie swojej codziennej służby legitymując osoby, ustalają w toku różnych czynności czy któraś z nich nie jest poszukiwana. Następnie w stosunku do osób ukrywających się przed wymiarem sprawiedliwości organizowane są poszukiwania i doprowadzenia do odbycia wymierzonej kary.

Tego typu działania są organizowane co pewien czas, policjanci wtedy mobilizują siły po to, by na podstawie posiadanych informacji sprawdzać miejsca, w których, według ich wiedzy przebywają osoby poszukiwane.Autor: Policja Pyrzyce
Źródło: Komenda Policji w Pyrzycach

KomentarzeApteka dyżurna

Apteka ""

Dyżurna apteka


lista aptek »
Reklama

Drogi użytkowniku

Zgodnie z art. 13 ust. 1 i ust. 2 rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO), informujemy że zmienieliśmy naszą Politykę Prywatności.

  Akceptuj