Zasnął za kierownicą?

Komenda Powiatowa Policji w Pyrzycach
Dramatyczną walką o życie 2 letniego chłopca zakończył się dzisiejszej nocy powrót do domu z koncertów na "Przystanku Woodstock” w Kostrzyniu. Kierujący osobowym Peugeotem 27 letni mieszkaniec Stargardu Szczecińskiego zjechał z drogi i uderzył w przydrożne drzewo.

Kilkadziesiąt minut po północy dyżurnego pyrzyckiej Komendy Policji zaalarmował telefon z informacją o wypadku na drodze Dębiec – Mielęcinek. Osobowy Peugeot którym podróżowały dwie dorosłe osoby z 2 letnim dzieckiem uderzył w przydrożne drzewo. Policjanci po przybyciu na miejsce niezwłocznie przystąpili do udzielania pierwszej pomocy przedmedycznej dwójce poszkodowanych. 20 letnia pasażerka pojazdu z raną ciętą głowy i urazem kręgosłupa przewieziona została karetką pogotowia do szpitala w Pyrzycach.Policjanci i ratownicy medyczni walczyli o życie 2 letniego chłopca. Po godzinnej reanimacji ratownicy zdołali przywrócić dziecku akcję serca, po czym chłopiec został przewieziony do szpitala na ul. Unii Lubelskiej w Szczecinie. Kierujący pojazdem 27 letni mężczyzna był trzeźwy i nie odniósł w wyniku wypadku poważniejszych obrażeń. Wstępne ustalenia Policji pozwalają przypuszczać, że prawdopodobnie w wyniku zmęczenia mężczyzna zasnął za kierownicą.

Nocne zdarzenie to najpoważniejszy jak do tej pory wypadek na drogach powiatu pyrzyckiego do jakich doszło tego lata, i mamy nadzieję że ostatni.

Autor: Policja Pyrzyce
Źródło: Komenda Policji w Pyrzycach

KomentarzeApteka dyżurna

Apteka ""

Dyżurna apteka


lista aptek »
Reklama

Drogi użytkowniku

Zgodnie z art. 13 ust. 1 i ust. 2 rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO), informujemy że zmienieliśmy naszą Politykę Prywatności.

  Akceptuj