Zarzuty za włamanie i groźby

W weekend 33 - letni mężczyzna usłyszał zarzuty popełnienia przestępstwa. Mężczyzna kilkakrotnie przychodził i dobijał się do drzwi jednego z mieszkań wykrzykując wyzwiska i groźby pod adresem właściciela. Zdenerwowany brakiem odzewu nie wytrzymał i wyłamał drzwi a kiedy okazało się, że nie ma domowników, ukradł ubrania, pieniądze i inne wartościowe przedmioty.

Między dwoma mieszkańcami jednej z pod pyrzyckich miejscowości doszło do konfliktu. 33- latek za wszelką cenę chciał wyjaśnić sytuację. Po pijanemu przychodził do mieszkania " znajomego" i kiedy ten nie otwierał mieszkania, wykrzykiwał pod jego adresem groźby.

Po kolejnej nieudanej próbie rozmowy, mężczyzna postanowił wejść do środka bez zaproszenia domowników. Wyłamał drzwi a następnie dostał się do wnętrza. W mieszkaniu nie zastał nikogo więc zabrał z mieszkania pieniądze, biżuterię i ubrania o łącznej wartości dwóch i pół tysiąca złotych. Następnie spakował łupy do reklamówki i wyszedł na zewnątrz niezauważony przez nikogo.

Już następnego dnia policjanci ustalili i zatrzymali sprawcę. 33- latek został umieszczony w policyjnym areszcie. W weekend, po wytrzeźwieniu mężczyzna usłyszał zarzuty kradzieży z włamaniem a także kierowania gróźb karalnych. Sprawca wyjaśnił, że zapakowaną kradzionymi przedmiotami reklamówkę zostawił gdzieś po drodze, ale kiedy po pewnym czasie po nią wrócił , już jej tam nie znalazł.

Za popełnione przestępstwa 33- latkowi grozi nawet do 10 lat pozbawienia wolności.

Autor: mł. asp. Daniel Skrzypczak / IK
Źródło: Komenda Wojewódzka Policji

Komentarze2013-02-20 10:06:01
#1

~AMBER GOLD
strasznie tu smutno na tej stronie ! DLACZEGO ?
2013-02-25 12:21:18
#2

~zycy
Czemu według Ciebie smutno jest na stronie?

Apteka dyżurna

Apteka ""

Dyżurna apteka


lista aptek »
Reklama

Drogi użytkowniku

Zgodnie z art. 13 ust. 1 i ust. 2 rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO), informujemy że zmienieliśmy naszą Politykę Prywatności.

  Akceptuj