Zarzuty i policyjny dozór za posiadanie i handel narkotykami

Pyrzyccy kryminalni zatrzymali 20 – latka podejrzanego o posiadanie i handel narkotykami. Usłyszał zarzuty i został objety policyjnym dozorem. Grozi mu kara do 10 lat pozbawienia wolności.

Ostatnio pyrzyccy kryminalni na podstawie wcześniej zebranych informacji, zatrzymali młodego mężczyznę z pod pyrzyckiej miejscowości, który w mieszkaniu przechowywał i rozprowadzał środki odurzające. W wyniku przeszukania policjanci ujawnili i zabezpieczyli kilkanaście foliowych woreczków z zawartością białego proszku a także pojemniczek z zawartością suszu roślinego. Ponadto w mieszkaniu funkcjonariusze zabezpieczyli także wagę elektroniczną. Mężczyzna został zatrzymany i przewieziony do komendy w celu wykonania czynności.  

 

Na miejscu w jednostce policji zabezpieczone substancje zważono i poddano badaniu testerem narkotykowym. Okazało się, że jest to ponad 50 gramów amfetaminy oraz ponad gram marihuany. 20 – latek trafił do policyjnego aresztu, następnie po zebraniu matriału dowodowego przez policjantów usłyszał zarzuty. Prokurator rejonowy na wniosek komendanta zastosował wobec mężczyzny środek zapobiegawczy w formie dozoru policyjnego. Za przestępstwo jakiego dopuscił się 20 – latek ustawa o przeciwdziałaniu narkomanii przewiduje karę do 10 lat pozbawienia wolności. Autor: Policja Pyrzyce
Źródło: Komenda Policji w Pyrzycach

KomentarzeApteka dyżurna

Apteka ""

Dyżurna apteka


lista aptek »
Reklama

Drogi użytkowniku

Zgodnie z art. 13 ust. 1 i ust. 2 rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO), informujemy że zmienieliśmy naszą Politykę Prywatności.

  Akceptuj