Zabrał dzieci na włamanie

Komenda Powiatowa Policji w Pyrzycach
Policjanci z Pyrzyc zatrzymali 17 latka, który włamał się do pomieszczenia gospodarczego na jednej z posesji w Pyrzycach. W trakcie czynności okazało się, że sprawca nie działał sam. Do pomocy zabrał dwóch "kolegów”.

Wczorajszego ranka policjanci otrzymali zgłoszenie o włamaniu do pomieszczenia gospodarczego. Sprawca wybił jedno z okien, dostał się do środka i ukradł kilku żeberkowy, żeliwny kaloryfer. Już w trakcie czynności na miejscu zdarzenia policjanci uzyskali informację o osobie, która mogła dokonać włamania. Funkcjonariusze dotarli w ten sposób do 17 latka, który doskonale znany jest organom ścigania z popełnianych wcześniej przestępstw i wykroczeń. Mężczyzna już w trakcie wstępnego rozpytania przyznał się do włamania. Opowiedział też policjantom, że na "robotę” poszedł wraz z dwoma kolegami w wieku 10 i 12 lat.

Zatrzymany usłyszał zarzut kradzieży z włamaniem za co kodeks karny przewiduje karę do 10 lat pozbawienia wolności. Natomiast o demoralizacji 10 i 12 latka powiadomiony zostanie Sąd Rodzinny.

Autor: Policja Pyrzyce
Źródło: Komenda Policji w Pyrzycach

KomentarzeApteka dyżurna

Apteka ""

Dyżurna apteka


lista aptek »
Reklama

Drogi użytkowniku

Zgodnie z art. 13 ust. 1 i ust. 2 rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO), informujemy że zmienieliśmy naszą Politykę Prywatności.

  Akceptuj