Za szybką jazdę w rejonie szkoły stracił prawo jazdy

 

W związku z trwającymi działaniami „Bezpieczna droga do szkoły” pyrzycka drogówka w godzinach rannych prowadzi kontrole pojazdów w rejonach szkół. Wczoraj policjanci zatrzymali prawo jazdy 22 - letniemu kierowcy BMW, który w Okunicy w terenie zabudowanym w rejonie szkoły jechał z prędkością 101 km/h. Mężczyzna otrzymał mandat 500 zł. i 10 pkt. karnych.

  Policjanci Zespołu Ruchu Drogowego pyrzyckiej komendy dokonujący pomiaru prędkości w ramach działań „Bezpieczna droga do szkoły” wczoraj rano zatrzymali do kontroli drogowej w Okunicy samochód marki BMW, którego kierujący spiesząc się do nowej pracy zapomniał o obowiązujących przepisach. 22 – letni mieszkaniec Stargardu w terenie zabudowanym w rejonie szkoły przekroczył prędkość o 51 km/h. Zgodnie z obowiązującymi przepisami kierującemu zostało zatrzymane prawo jazdy na 3 miesiące, ukarano mandatem karnym w wysokości 500 złotych i nałożono 10 punktów karnych.

  Ponadto w czasie kontroli w Okunicy jeszcze 4 innych kierujących, odjechało z mandatem karnym za nadmierną prędkością w rejonie szkoły.Autor: Policja Pyrzyce
Źródło: Komenda Policji w Pyrzycach

KomentarzeApteka dyżurna

Apteka ""

Dyżurna apteka


lista aptek »
Reklama

Drogi użytkowniku

Zgodnie z art. 13 ust. 1 i ust. 2 rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO), informujemy że zmienieliśmy naszą Politykę Prywatności.

  Akceptuj